18.2. 2020 3:00

Túto vec má v obývačke každý boháč: Spravte si ju tam aj vy!

18.2. 3:00

Túto vec má v obývačke každý boháč: Spravte si ju tam aj vy!

Každý filmový, ale aj skutočný boháč má v obývačke túto vychytávku, ktorá mu zabezpečuje obľúbenosť u návštev. Spravte si ju doma aj vy - veď čo ste horší ako Džejár z Dallasu?

Túto vec využijete nielen pri skvelých párty. Áno, ide o domáci minibar. Keďže tu máme opäť TÚ časť roka, kedy sa stretnutia s priateľmi či s blízkymi konajú pri poháriku niečoho dobrého, je najvyšší čas, aby ste dopriali svojmu domácemu baru malý upgrade. O čom hovoríme? Spravte z minibaru klenot svojej obývačky!

Či už ide o sviatočné posedenia s rodinou alebo o tradičné novoročné oslavy, ruku na srdce, tam to ani zďaleka nekončí. Príležitosť na posedenie v kruhu dobrých priateľov pri veselom rozhovore a s pohárikom chutného nápoja sa dá nájsť vždy. Pozvite svojich najbližších priamo do obývačky a zabavte sa spolu.

Ak patríte medzi labužníkov a kvalitný alkohol či miešané nápoje ulahodia vašim chuťovým pohárikom, rozhodne by ste si mali zaobstarať domáci minibar alebo si zriaďte kút, v ktorom budete môcť svoje obľúbené drinky pripravovať.

Túto vec má v obývačke každý boháč: Spravte si ju tam aj vy!

 

Do menších priestorov

Aj v menšej izbe môžete mať vyhradené miesto na značkové nápoje a na štýlové poháre či doplnky ku koktailom. Okrem chute a vône vás totiž budú tešiť aj pohľadom. Ak nemáte miesta nazvyš, rozhodne zvážte poschodový stolík, napríklad s kolieskami pre jednoduché presúvanie.

Do dolnej časti umiestnite fľaše a ťažšie doplnky, v hornej nastajlujte poháre, šejkre či ovocie, alebo olivy. Budete mať neustály prehľad o tom, čo máte doma k dispozícii. Bokom odkladajte len alkohol alebo nápoje, napríklad džúsy, ktoré chcete vychladiť.

Doprajte si

V prípade, že však máte miesta viac, odporúčame zriadiť si barový kút. Môže obsahovať malú chladničku, umývadlo a obslužný pult, kde nakrájate ovocie alebo opláchnete poháre. Prirodzene, sem môžete vystaviť aj viac fliaš alkoholu alebo si zriaďte poličku s knihami o koktailoch, dobrá kniha s receptami alebo s inšpiráciami je nenahraditeľný pomocník.

Pokračovanie na 2. strane.

Túto vec má v obývačke každý boháč: Spravte si ju tam aj vy!

 

Zdroj: agáta
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
18.2. 2020 3:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44