5.2. 2020 21:00

Túto vec v kúpeľni zaručene podceňujete: Má len pár centimetrov, ale prezradí o vás veľa!

5.2. 21:00

Túto vec v kúpeľni zaručene podceňujete: Má len pár centimetrov, ale prezradí o vás veľa!

Na malé veci v kúpeľni často zabúdame a možno aj tak trochu dúfame, že si ich nikto nevšimne. No práve tie určujú náš štýl, vkus a aj cit pre detail.

Nezabúdajte na maličkosti!

Štýlová kúpeľňa nie je len o tapetách, podlahách, dlažbách a vani či o sprchovom kúte. Hoci práve tie vytvárajú celkový vzhľad vašej kúpeľne, nemôžete zabudnúť ani na menšie detaily: napríklad štýl vodovodnej batérie a samozrejme háčiky na uteráky a župany.

Držiaky nikoho nezaujímajú

Držiaky zvyčajne nepovažujete za dekoráciu, priposujete im len praktickú funciu. Ak však upriamite pozornosť na tento malý detail a využijete kúsok svojej kreativity, zistíte, že háčiky môžete použiť nielen pre ich funkčné vlastnosti, môžu byť aj súčasťou dekorácií vo vašej kúpeľni.

Nielen pre deti

Ak máte deti, skúste do kúpeľne dať aj niečo, čo ich poteší. Háčiky v tvare zvieratiek alebo zvieracej hlavy sa im zaručene budú páčiť. Aby to však nepôsobilo ako päsť na oko vo vašej štýlovej kúpeľni, pokúste sa nájsť zvieratká, ktoré sa hodia do vašej farebnej škály. V obchodoch sú takéto zvieracie háčiky veľmi populárne. Môžete si vybrať zo všetkých druhov zvierat od slonov a jeleňov až po kone, netopiere a nosorožce. Naozaj bláznivé!

Túto vec v kúpeľni zaručene podceňujete: Má len pár centimetrov, ale prezradí o vás veľa!
Zdroj: pinterestbath

 

Háčik ako umenie

Ak chcete mať kúpeľňu, ktorá bude pôsobiť luxusným dojmom, toto si nesmiete nechať ujsť. Háčiky, ktoré pripomínajú sochy a budia dojem umeleckého diela. Môže to byť napríklad háčik, ktorý vyzerá ako socha potápača alebo mramorové ruky, či konáre. Sú také krásne, až vám bude ľúto, na ne zavesiť uterák. Pokračovanie na 2. strane.

Viac fotografií a inšpirácií na štýlové háčiky nájdete v našej galérii.

Zdroj: Ľudmila
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
5.2. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44