29.6. 6:00

TOTO znamenie má najlepší vkus na zariaďovanie bytu, dajte si od neho poradiť

Aj keď rozhodovanie nepatrí medzi silné črty Váh, vlastnosti, cit pre estetiku, zariaďovanie - a pozor, aj udržiavanie poriadku, sú im vlastné.
Aj keď rozhodovanie nepatrí medzi silné črty Váh, vlastnosti, cit pre estetiku, zariaďovanie - a pozor, aj udržiavanie poriadku, sú im vlastné.
Zdroj: unsplash.com

Nechajte to na Váhy

Ak by sme mali Váham odporučiť nejaké zamestnanie, v ktorom budú dobré, je to práve bytový dizajnér alebo dekoratér. Tento cit im je vrodený a pretavia ho jednoducho do zariaďovania i výberu doplnkov. A robia to skutočne dokonalo. Ich ďalšou vášňou je príroda, preto sa vždy snažia mať ju čo najbližšie. Váhy sú najšťastnejšie v rodinnom dome, kde môžu kedykoľvek vyjsť von na záhradu. V chladných mesiacoch dokážu mnoho času tráviť v zimnej záhrade, kedykoľvek môžu, obklopia sa zeleňou a rastlinami.

Milujú tiež svetlo - a to nielen to prirodzené. Asi preto neprekvapíme, ak prezradíme, že výborným darčekom pre Váhu je zaujímavá a možno aj trošku extravagantná lampa. A čo farby? Tie sa sústreďujú predovšetkým na doplnky. Interiér v domácnosti s Váhou môže byť jednofarebný, na pestrofarebných doplnkoch však rozhodne nešetrite. Možno vás však vaša Váha prekvapí návrhom netypickej maľovky v tmavých sivých alebo šedivých odtieňoch. Jej obľúbenou farbou tiež môže byť tyrkysová, takže sa pripravte na poriadny energetický náboj. Každopádne odporúčame spoľahnúť sa na Váhy, aj keď ich nápady budú znieť zvláštne a divoko, konečný výsledok bude rozhodne stáť za to!

Váhy, pozrite si v našej GALÉRII, aký interiér vás urobí vždy šťastnou osobou.

Zdroj: agáta
29.6. 2020 6:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44