29.6. 2020 6:00

TOTO znamenie má najlepší vkus na zariaďovanie bytu, dajte si od neho poradiť

29.6. 6:00

TOTO znamenie má najlepší vkus na zariaďovanie bytu, dajte si od neho poradiť

Foto: archív NMH

Sú ľudia, ktorí majú vycibrený vkus pre estetiku a vedia farby aj štýl nábytku vždy krásne zladiť. Takých sa držte, pretože sú to rady zadarmo! Je špeciálne jedno znamenie, ktoré to má úplne v krvi...

Máte v domácnosti nejaké Váhy? Ak áno, iste ste si už všimli, že ľudia zrodení práve pod týmto krásnym znamením sú doslova váhaví a neraz poriadne nerozhodní. Tento svoj typický povahový rys však vyvažujú mnohými dobrými vlastnosťami. Bývanie s Váhou má nakoniec viac predností než negatív. Neveríte? Sú jedným z typicky umelecky zameraných znamení zverokruhu. Aj keď rozhodovanie nepatrí medzi ich silné vlastnosti, cit pre estetiku, zariaďovanie - a pozor, aj udržiavanie poriadku, sú im vlastné.

Váhavá Váha

Váhy nie sú znamením, ktoré by chcelo šéfovať alebo riadiť domácnosť. V tejto oblasti sa plne môže realizovať ich polovička, rodič či spolubývajúci. Odporúčania i rôzne nápady si Váha vypočuje a dokonca sa nimi aj riadi. Keď však príde čas na to, zariadiť si spoločnú domácnosť, má svoje predstavy úplne jasné. Váhy milujú poriadok a prehľadnosť, domácnosť musí však byť správne zorganizovaná. Interiér podľa ich „gusta" vyžaruje pohodu, harmóniu a rovnováhu. Veci naokolo musia byť logicky zariadené a musia dávať zmysel, inak sa Váha cíti nesvoja.

Zdroj: agáta
29.6. 2020 6:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44