17.2. 2020 12:00

Toto sú celebrity s najlepším vkusom! Oplatí sa inšpirovať

17.2. 2020 12:00

Toto sú celebrity s najlepším vkusom! Oplatí sa inšpirovať

Foto: GettyImages, Archív

Nemusia to byť len trendy šaty a módne doplnky. Celebrity môžu byť zdrojom inšpirácie aj pri bytových doplnkoch. Nie vždy však ide len o luxusné bývanie,. Nájdete tu šik nápady, ktoré sa hodia aj ľuďom s obmedzeným rozpočtom.

Spojenie moderny a nostalgie

Brooke Shields je neustále niekde na cestách a často nemôže odolať vábeniu, ako my všetci, doniesť si so sebou krásny suvenír. Našla však dokonalé riešenie. Svoje suveníry pretavuje do bytových doplnkov. Spravila si z ciest aj cesty za dizajnom. Nenosí si mušle, vázičky, pohľadnice, ale iba hodnotné kusy nábytky. Tie následne vie poskladať do peknej symbiózy napríklad v obývačke. Exotická taburetka je síce drahší špás, ale ak ušetríte za množstvo zbytočností, bude pekným dizajnovým prvkom. Navyše miluje spájanie rôznorodých štýlov aj historických kúskov v modernom interiéri.

Luxusnejšie doplnky

V tomto prípade nielen Brooke Shields , ale aj ďalšie celebrity stavili na bývanie v znamení luxusnejších prvkov. Avšak nie je luxus ako luxus. Celebrity s vkusom nemajú tendenciu investovať do gýču, ale do kvalitných vecí, ktoré vydržia doslova generácie. Potom je to veľmi príjemné aj estetické bývanie. Máte okolo seba kvalitné a nadčasové prvky, ktoré nemusíte neustále meniť a bývanie organizovať. Pokračovanie na 2. strane.

Úžasné inšpirácie od celebrít nájdete v našej galérii.

Útulný dizajn Brooke Shields
Útulný dizajn Brooke Shields
Zdroj: https://www.instagram.com/brookeshields
autor:  Marcos
17.2. 2020 12:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy