17.9. 2019 21:00

Toto muži ŠKORPIÓNI doma neznesú: Máte to tam?

17.9. 2019 21:00

Toto muži ŠKORPIÓNI doma neznesú: Máte to tam?

Ako býva najradšej muž Škorpión? Takto mu to doma zariaďte!

Toto muži ŠKORPIÓNI doma neznesú: Máte to tam?

Ak máte vo svojej domácnosti jedného či dokonca viacerých mužov narodených v znamení Škorpióna, mali by ste rozhodne zohľadniť ich osobitý prístup k životu, láske i k domácnosti. Zdá sa vám to povedomé? Tak to ste iste spoznali toho svojho „Škorpióna".

Pozrite si aj: Učte sa od majstrov: Toto sú najkrajšie hotelové kúpeľne, chcete takú aj vy?

Život so Škorpiónom môže byť veľmi príjemný. Samozrejme, len za predpokladu, že dokážete tolerovať jeho zvyky, tvrdohlavosť a túžbu nerobiť žiadne zbytočné zmeny v domácnosti až do chvíle, kedy on sám nemá pocit, že by chcel niečo zmeniť. A to môže trvať aj roky!

Toto muži ŠKORPIÓNI doma neznesú: Máte to tam?

 

Poriadok? Rozhodne!

Áno, Škorpión miluje poriadok. Zatiaľ sa však netešte, pretože ak existuje možnosť, že sa o domácnosť a jej riadenie a upratovanie postará partnerka, určite si na ňu počká. Nie žeby to sám nezvládol, práve naopak, je v tom veľmi dobrý, rád si však vychutnáva svoj pokoj a relax, domov si preto chodí zásadne odpočinúť.

Pozrite si aj: Chcete bývať ako kráľovná, hoci máte len panelákový byt? S týmto štýlom sa to dá

Len žiadny stres

Je to pre neho miesto, kde nájde súkromie, odpočíva pri svojich koníčkoch či dobrej knihe a jedle, a kde všeobecne nechce mať žiadny stres, povinnosti alebo starosti. Zariaďovaniu domácnosti venuje primeranú pozornosť hneď v počiatku, keď však spraví všetko potrebné, bude očakávať, že veci ostanú bez zmien po dlhú dobu.

Pozrite si aj: Inšpirujte sa našimi babkami: Vintage je opäť v móde!

Ak teda žijete so Škorpiónom, bude trvať poriadne dlho, kým ho prehovoríte na prerábku domácnosti či výmenu nábytku. Počítajte s tým už pri zariaďovaní, bude trvať roky, kým si vpustí do svojho priestoru novoty.

Toto muži ŠKORPIÓNI doma neznesú: Máte to tam?
Zdroj: unsplash.com

 

Náš tip: Nevzdávajte sa. Dajte mu na výber z mnohých možností a nezabudnite pripomenúť výhody, ktoré bude mať zo zmien v domácnosti práve on.

Pozrite si aj: Chceli by ste bývať v barndomíniu? Ide o nový štýl bývania, pre ktorý by ste sa upísali aj diablovi!

Farby či nie?

Poriadok, luxus a zároveň intímna atmosféra - to je to, čo by ste mali dosiahnuť v domácnosti so Škorpiónom. Priestor zariaďte tak, aby pôsobil prehľadným a čistým dojmom, zároveň však nezabudnite na farby, ktoré dodajú interiéru dojem bohatosti a luxusu. Nebojte sa siahnuť po tmavších odtieňoch, napríklad po kombináciách šedej s metalickými zakončeniami.

Pozrite si aj: Ošumelé a tuctové vodovodné batérie sú OUT: Pozrite na tieto 3D nádhery

Náš tip: Zaujímavý efekt dosiahnete aj voľbou ťažších dekoratívnych materiálov s dôrazom na štruktúru. Ak zvolíte tmavý interiér, pridajte doplnky v čistej bielej farbe.

Toto muži ŠKORPIÓNI doma neznesú: Máte to tam?
Zdroj: vestiarenuverony.sk

 

Kľúčovým kusom nábytku je pre Škorpióna jeho kreslo alebo pohovka, na ktorej dokáže tráviť mnoho času, druhým je potom jeho posteľ. Tej venuje už pri výbere veľkú pozornosť po všetkých detailoch od rozmerov až po technické parametre. Doprajte mu čas, keď sa totiž konečne rozhodne, budete mať istotu, že váš Škorpión vybral skutočne tú najlepšiu.

Prezrite si v našej GALÉRII, ako by mal vyzerať ideálny interiér pre Škorpióna.

Zdroj: agáta
17.9. 2019 21:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44