25.6. 2019 18:00

Toto je horoskop na celý život! Čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania?

25.6. 18:00

Toto je horoskop na celý život! Čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania?

Interiér podľa znamenia zverokruhu, toto vám zaručene nesmie chýbať!

Toto je horoskop na celý život! Čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania?

Aj keď nebudete spávať so širákom pod hviezdami, znamenie zverokruhu určí, v akom prostredí sa budete cítiť skutočne doma. Poďte s nami zistiť, čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania. Ide totiž o horoskop, ktorý vás bude sprevádzať po celý život.

Ostatní práve čítajú: Perte a sušte ekologicky, veď chémie je všade už dosť!

Baran

Oheň, vášeň, dobrodružstvo. Je to priekopník trendov a bonviván energie. Takže potrebuje miestnosti, ktoré nie sú ako stará škola, ale stále niečím inšpirujú. Milujú moderné kúsky dizajnu, ale radosť im spraví aj minimalizmus a ultra moderné prvky. Milujú červenú a plamenné akcenty. Do sedačky z červenej kože v obývačke sa zamilujú.

Toto je horoskop na celý život! Čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania?

 

Býk

Tomuto znameniu vládne Venuša, a tak miluje komfort, bezpečie a útulnosť. Býk má rád tradičný luxus, nechá sa rozmaznávať klasikou. Nesmie však chýbať zelená farba a pohodlná pohovka, na ktorej sa vyleňoší aj zo zlých dní.

Ostatní práve čítajú: Čistučký domov? Týchto 9 vecí vám dokonale vyčistí len obyčajný, lacný lieh

Blíženci

Komunikácia je heslom tohto znamenia, a preto potrebujú okolo seba všetko, čo na nich dobre pôsobí. Navyše, sú tak trochu rozpoltenou osobnosťou a radi miešajú štýly. Potrpia si na veľké knižnice s množstvom kníh. Spájajú trendovosť s ľahkosťou a biela farba je niečo, čo u nich jednoducho musí byť. Bez modernej knižnice by ich domov nikdy nebol kompletný.

Ostatní práve čítajú: Za smeti budeme platiť stále viac: Vieme, ako sa tomu môžete vyhnúť!

Rak

Útulný a nenáročný domov je račím snom. Rozhodne nechce vnímať domov ako niečo, čo ho zaťažuje. Obľubuje jednoduché, pohodlné veci a priam zbožňujú dedičné predmety, ktoré vytvárajú isté prepojenie s predkami. Milujú tiež bielu farbu a malé galérie z fotorámikov, albumov a zo spomienkových predmetov.

Toto je horoskop na celý život! Čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania?

 

Lev

Kráľ bytového luxusu. Miluje lesklé a zlaté doplnky, veľké a pútavé dekorácie, je to znamenie, ktoré sa jednoducho nenarodilo do garsónky, ale do loftu. Miluje maximalizmus, miluje zlatú farbu a potrebuje byť obklopený luxusnými doplnkami aj materiálmi. Vtedy sa cíti, že je na správnom mieste.

Ostatní práve čítajú: TOTÁLNA PREMENA: Zo starej chalupy kráska na pohľadanie

Panna

Rodený detailista, takže domov musí byť presne organizovaný, uprataný a z prírodných materiálov, ktoré vytvárajú naturálny kontakt. Preto práve zemité farby lahodia duchu panny. Miluje aj množstvo izbových rastlín a živá stena je presne to, o čom celý život sníva.

Ostatní práve čítajú: Manželia si takto prerobili svoje bývanie: Byt plný farieb (FOTO)

Váhy

Umelecky založené znamenie, ktoré taktiež miluje, ak v živote a v domácnosti všetko harmonicky ladí. Preto je pre váhy dôležité zariadenie v príjemných prechodoch, nie v protikladoch a v kontrastoch. Napriek tomu majú radi moderný dizajn, svetlomodrú alebo ružovú farbu. Sú zaťažení aj na vzťahy, takže veľkú jedáleň pre celú rodinu si neodpustia.

Toto je horoskop na celý život! Čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania?

 

Škorpión

Rafinovaná povaha, ktorá vyžaduje aj rafinovaný domov. Majú radi čiernu farbu a luxus tomuto znameniu tiež nie je cudzí. Prekvapujú novinkami a samých ich teší, ak nie sú v zariadení domova tuctovými, ale majú čím ohurovať okolie. Potrpia si na tmavšie farby a huňatejšie materiály.

Ostatní práve čítajú: Máte nízky rozpočet? Tieto jednoduché zmeny prinesú vášmu interiéru nový štýl

Strelec

V duši dobrodruh a doma exot. Miluje zariaďovanie v rôznorodých štýloch. Strelec si spraví každú izbu inú, a to pokojne aj v orientálnom duchu alebo v ľudovej tradícii. Je to znamenie, ktoré sa chce cítiť aj doma ako na dovolenke, a preto najviac inklinuje k BOHO štýlu. Indigová farba mu rozjasní oči a milujem steny obložené suvenírmi z ciest.

Ostatní práve čítajú: 8 dôvodov, pre ktoré si nesmiete nechať ujsť júlové číslo časopisu Lepšie Bývanie

Kozorožec

Skrátka klasik. Miluje pekne, čisto a vkusne zariadený interiér. Nepotrebuje vytŕčať z davu a je absolútny fanatik do škandinávskej kombinácie jednoduchosti a útulnosti. Nepohrdne ani starožitnosťami, farba mu lahodí ľahká sivá a potrebuje mať dobre organizovanú a veľkú skriňu.

Toto je horoskop na celý život! Čo vám hviezdy nadelili do vienka v otázke bývania?

 

Vodnár

Miluje veci, ktoré sú iné, také, čo mu vyrazia dych, a tak vyzerá aj jeho predstava o dokonalom príbytku. Eklektický, avšak často trochu avantgardný štýl. Je to znamenie, ktoré sa dobre vyzná v organizovanom neporiadku. Miluje modrú a drevené doplnky.

Ostatní práve čítajú: Chcete kúpiť babke zviera? Dajte si pozor, TIETO nie sú pre seniorov absolútne vhodné

Ryby

Priťahuje ich more a pohoda, preto musí byť pre nich príbytok hlavne priestorom na relax. Učaruje im zariadenie v ľahkom štýle s nádychom zenu, budhistické doplnky, bavlna a batika. Je to znamenie, pre ktoré je domov jeho relaxačnou zónou, ktorú si chce vytvoriť podľa predstáv.

Inšpirujte sa špičkovo zariadenými interiérmi v našej GALÉRII!

Zdroj: marcos
25.6. 2019 18:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44