10.10. 2018 22:00

Top trendy v bývaní podľa internetových sietí!

10.10. 2018 22:00

Top trendy v bývaní podľa internetových sietí!

Internet a sociálne site zasahujú do našich životov celkom značným podielom. Často sú zodpovedné aj za určovanie trendov a inak tomu nie je ani v oblasti dizajnu a bývania.

Top trendy v bývaní podľa internetových sietí!

Aj počas jesene sa sieťou šíri záplava inšpirácií. Pozrite si, čo je trendy podľa aktuálnych trendsetterov.

Chladne ružová
Jeseň je presne tým obdobím, ktorému bude dominovať príjemne teplá ružová, ale v spojitosti s chladným kovom, či kombináciou modrej, oceľovej, alebo šedej. Farebne ide o konšteláciu, ktorá sa hodí na kovové lampy, alebo napríklad aj ako dekorovanie pre spálne, či obývačky pomocou vankúšov a dečiek. Dosiahnete tak aktuálne naladenie na moderný štýl, ktorý ľudia zdieľajú na sieti rad za radom.

Kuchyne snov, ktoré vás možno inšpirujú na skrášlenie tej vašej!

Znovuobjavené dečky
Vyšívané, háčkované paličkované, presne také, ako kedysi robili staré mamy sa dnes v plnej sile vracajú do interiérov. Na stole, ako dekorácie k jesennej výzdobe plnej tekvíc, bodliakov, hlohu. Dečky môžete vyšívať na meno, s rôznymi symbolmi, vidieť na nich poctivú ručnú prácu, ktorá sa dnes enormne cení. V móde sú dečky malé aj veľké, určite neurobíte zle, ak si pár na jeseň zaobstaráte.

Top trendy v bývaní podľa internetových sietí!


Závesný dekor

Symbióza funkčnosti, autentickosti a minimalizmu už odstránila zo stien gýčové obrazy a nahradila ich napríklad viazanými povrazmi, gobelínmi z povrazov, alebo závesnými kvetináčmi. Aj ozdobné umenie na steny mení trend. Jasné, obrazy zo stien nemusíte zvesovať, ale moderné internetové trendy sú viac za upúšťanie od projektov fixovaných na presné línie a nechávajú vyniknúť voľnosti. Navyše jednoduchá závesná dekorácia je krásna vo svojej jednoduchosti a živosti. Nestojí ani toľko peňazí ako originálne umelecké diela a je krajšia ako gýč zo supermarketu.

5 záhradných trendov, ktoré sú stále populárnejšie: Podľahli ste im aj vy?

Zelené je všade
Nie ako dominantná farba, ale vykúka z rohov a kútov, niekedy spoza zrkadla, alebo dozdobí parapet ako plazivá ťahavá rastlina. Byť bio a green je skrátka cool. Tento trend ovládol internet a sním prirodzene aj pretvára dizajn.

Top trendy v bývaní podľa internetových sietí!


Panelové svietenie

V tejto sezóne vzrástla obľuba jednoduchých pilierových svietidiel o takmer 40% a nahrádzajú zdobené lustre a lampy. Preferuje sa mäkké teplé svetlo sviečok. Stavte naň aj vy a uvidíte, že jeseň bude o čosi krajšia a teplejšia.

Pozrite sa, ako na to: Premeňte starú skrinku na novú - a s trendovým vzhľadom!

Africké vzory
Na Pintereste sa v súčasnosti zdvihla vlna tkanín s africkými vzormi o viac ako 500% oproti minulej jeseni. Dekorujú vankúše, deky paplóny aj koberce. Je to in, exotické a naozaj pekné.

Zdroj: marcos
10.10. 2018 22:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44