11.1. 2020 18:00

Toto sú TOP trendy v bývaní podľa internetových sietí pre rok 2020

11.1. 18:00

Toto sú TOP trendy v bývaní podľa internetových sietí pre rok 2020

Internet a sociálne site zasahujú do našich životov celkom značným podielom. Často sú zodpovedné aj za určovanie trendov a inak tomu nie je ani v oblasti dizajnu a bývania.

Hoci rok 2020 len začal, sociálnymi sieťami sa šíri záplava inšpirácií pre jeseň 2020.  Pozrite si, čo je trendy podľa aktuálnych trendsetterov.

Chladne ružová

Jeseň 2020 bude presne tým obdobím, ktorému bude dominovať príjemne teplá ružová, ale v spojitosti s chladným kovom či kombináciou modrej, oceľovej, alebo šedej. Farebne ide o konšteláciu, ktorá sa hodí na kovové lampy, alebo napríklad aj ako dekorovanie pre spálne, či obývačky pomocou vankúšov a dečiek. Dosiahnete tak aktuálne naladenie na moderný štýl, ktorý ľudia zdieľajú na sieti rad za radom.

Znovuobjavené dečky

Vyšívané, háčkované paličkované, presne také, ako kedysi robili staré mamy sa dnes v plnej sile vracajú do interiérov. Na stole, ako dekorácie k jesennej výzdobe plnej tekvíc, bodliakov, hlohu. Dečky môžete vyšívať na meno, s rôznymi symbolmi, vidieť na nich poctivú ručnú prácu, ktorá sa dnes enormne cení. V móde sú dečky malé aj veľké, určite neurobíte zle, ak si pár na jeseň zaobstaráte.

Toto sú TOP trendy v bývaní podľa internetových sietí pre rok 2020


Závesný dekor


Symbióza funkčnosti, autentickosti a minimalizmu už odstránila zo stien gýčové obrazy a nahradila ich napríklad viazanými povrazmi, gobelínmi z povrazov, alebo závesnými kvetináčmi. Aj ozdobné umenie na steny mení trend. Jasné, obrazy zo stien nemusíte zvesovať, ale moderné internetové trendy sú viac za upúšťanie od projektov fixovaných na presné línie a nechávajú vyniknúť voľnosti. Navyše jednoduchá závesná dekorácia je krásna vo svojej jednoduchosti a živosti. Nestojí ani toľko peňazí ako originálne umelecké diela a je krajšia ako gýč zo supermarketu.

Zelené je všade


Nie ako dominantná farba, ale vykúka z rohov a kútov, niekedy spoza zrkadla, alebo dozdobí parapet ako plazivá ťahavá rastlina. Byť bio a green je skrátka cool. Tento trend ovládol internet a sním prirodzene aj pretvára dizajn. Pokračovanie na 2. strane.

Viac inšpirácií nájdete v našej galérii.

Zdroj: marcos
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
11.1. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44