3.4. 2021 9:00

Starý byt s moderným zariadením: Návšteva, ktorá inšpiruje k zariaďovaniu

3.4. 9:00

Starý byt s moderným zariadením: Návšteva, ktorá inšpiruje k zariaďovaniu

Foto: archív

Ak si práve kupujete alebo ste si už prešli tortúrou súvisiacou s kúpou bytu, tak isto potom viete, že začiatky nebývajú vôbec ľahké. Jedným z najťažších rozhodnutí je, či chcete bývať v novostavbe alebo v historickom dome. Oba varianty majú svoje výhody a nevýhody, ale aj svoje nezameniteľné čaro.

Obratom sa nasťahovať

Priznajme sa, koľkokrát sme zostali očarení interiérom nejakého bytu na filmovom plátne natoľko, že by sme sa neváhali obratom do neho nasťahovať, aj keby sa nachádzal na opačnom konci sveta. To, čo nás na diaľku „koplo", bola atmosféra a čaro prítomného okamihu. Nemusíme sa zato sťahovať do ďalekých krajín, aby sme si našli bývanie podľa svojho gusta.

Byt v národnej pamiatke

Mnohé historické obytné stavby sú zároveň národnými pamiatkami. Bývať v dome, ktorý je výsledkom tvorivých snáh známeho architekta, človeku zalichotí. Byt s vysokými stropmi pôsobí vzdušne a priestranne. Osobité dispozičné riešenie takýto príbytok väčšmi ozvláštňuje. Príjemným spestrením je moderné zariadenie, ktoré prináša čerstvú energiu a živú náladu.

Zdroj: katarína
3.4. 2021 9:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy