13.11. 2019 18:26

Tieto triky vám pomôžu pri výbere kvalitného dáždnika: Už nikdy žiadny zlomený!

Aké druhy dáždnikov sú najbežnejšie?

Dáždniky možno rozdeliť podľa viacerých ohľadov. Prirodzene, pre každého člena rodiny môžete mať nachystaný iný, dámsky, pánsky, ale aj detský. Omnoho dôležitejšie sú však iné kritériá. Ak napríklad potrebujete mať svoj dáždnik neustále pri sebe, oceníte jeho kompaktnú, skladaciu verziu. Naopak, v aute či doma, alebo v práci môžete mať po ruke prichystaný klasický, palicový dáždnik, ktorý má zvyčajne väčší priemer.

Ostatní práve čítajú: Postavte si dom vďaka online kurzu kurzu úúúplne sami!

Pre páry, ktoré sa rady prechádzajú vo dvojici v daždi (hodia sa však aj pre rodiča s deťmi), sú vhodné o čosi väčšie, tzv. golfové dáždniky.To však ešte nie je všetko. Aj mechanizmy dáždnikov môžu byť rôzne. Úplne klasický dáždnik je potrebné otvárať manuálne, poloautomatické dáždniky sa vám otvoria samé, zatvárať ich musíte však ručne.

Kliknite si aj na: Teplota vody 39°: Nájdite svoj správny moment na relax

A potom sú na trhu aj šikovné open & close dáždniky, s ktorými manipulujete výhradne stlačením páky. Obľúbené sú aj tzv. priehľadné dáždniky, ktoré vám nebránia vo výhľade aj v tom najhoršom počasí. Ak musíte tráviť čas vonku aj za dažďa, určite ich oceníte. Vyžadujú si však špecifickú starostlivosť. A ako sa vlastne treba správne starať o dáždnik?

Tieto triky vám pomôžu pri výbere kvalitného dáždnika: Už nikdy žiadny zlomený!
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
13.11. 2019 18:26
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44