21.1. 2020 3:00

Tento trik zmení váš dom na skutočný domov: Skúsite ho?

21.1. 3:00

Tento trik zmení váš dom na skutočný domov: Skúsite ho?

Foto: thespruce.com

Ide o energiu, o pozitívne vyžarovanie, ktoré je možné vďaka starému učeniu feng šuej nastaviť tak, aby ste zažili srdečné uvítanie hneď od dverí.

Predstavte si situáciu, že vás domov srdečne privíta. Hoci bude prázdny, vy sa budete cítiť, akoby ste skutočne prišli do domova, nielen do bytu. Ako to dosiahnuť?

Hlavný vstup je dôležitý

Hlavný vstup do domu je nielen príchodom, ale aj odchodom. A to ako z pohľadu ľudí, tak aj energie Chi, s ktorou sa tu pracuje. Preto je absolútne kľúčové už od príchodu staviť na kvalitné, masívne vchodové dvere. Sú nielen symbolom bezpečnosti, ale zároveň zaručia, že energeticky budete správne nastavení a zavriete za sebou všetky starosti. A to je pre pekný domov veľmi dôležité poznanie.

Koberec v predsieni musí byť

V tejto časti bytu obvykle nechávame topánky a obúvame si pohodlné domáce papuče. No nie je dvakrát príjemné, tancovať na studenej zemi. Preto je veľmi užitočné mať v predsieni z hľadiska feng šuej koberec. Ak ho z praktických dôvodov nechcete rozprestrieť na celú plochu, dajte si do tohto priestoru aspoň malý behúň. Budete na tom určite lepšie.

Tento trik zmení váš dom na skutočný domov: Skúsite ho?

Nesmerujte zrkadlo k dverám

Umiestniť zrkadlo hneď oproti vchodových dverám je jedno z veľkých tabu feng šuej. Dôvodom je, že môže odrážať dobrú energiu, ktorá sa s vami chystá vstúpiť do priestoru. Omnoho lepšie je dať zrkadlo vedľa dverí alebo z boku. Navyše je to aj praktickejšie, ak sa na seba budete pozerať pred odchodom do práce a nie hneď po príchode. Ten druhý pohľad obvykle nebýva až tak atraktívny. Pokračovanie na 2. strane.

Zásady bývania podľa feng šuej nájdete v našej galérii. Inšpirujte sa obrázkami!

Tento trik zmení váš dom na skutočný domov: Skúsite ho?
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
21.1. 2020 3:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44