4.11. 2019 18:30

TAKTO si doma spravíte vlastné fitko aj bez veľkých priestorov!

4.11. 2019 18:30

TAKTO si doma spravíte vlastné fitko aj bez veľkých priestorov!

Zmeniť postavu k lepšiemu často znamená len odhodiť výhovorky. Napríklad tie, že na cvičenie doma nemáte miesto a fitko je ďaleko. Na to, aby ste si zacvičili, vám stačia dva štvorcové metre a tie sa hravo nájdu aj v garsónke.

TAKTO si doma spravíte vlastné fitko aj bez veľkých priestorov!

Využite zrkadlo

Hodí sa také, ktoré využívate bežne aj pri obliekaní. Pred ním si zložíte karimatku a máte improvizované fitko, ktoré sa po odcvičení zmení na obytnú izbu. Na karimatke pritom zvládnete odcvičiť základy pre posilnenie tela s vlastnou váhou. Zároveň dokážete absolvovať aj strečing a cviky s fitnes expandérom.

Pozrite si aj: Vieme, ktoré dve farby kuchynskej linky sú NAJLEPŠIA kombinácia

Jednoručky pod posteľou

Ideálne miesto, kde nikomu nebudú zavadzať, stačí ich len v správnej chvíli vytiahnuť. Aj v tomto prípade je dobré nastaviť svojmu cvičeniu zrkadlo, aby ste si dokázali skontrolovať správny postoj. Pritom na posilnenie rúk či drepy vám stačí len malý priestor. Činky vytiahnete spod postele a aj v stoji, bez lavičiek a plošín zvládnete cviky, aby ste mali na rukách aj nohách pekné svaly.

TAKTO si doma spravíte vlastné fitko aj bez veľkých priestorov!

 

Rebriny

Sú veľmi dômyselným vynálezom. Nehodia sa síce do obývačky, ale spálňa a detská izba ich príjmu ako vlastné. Na cvičenie vám dieťa určite svoj priestor požičia. Navyše, rebriny sú praktické z viacerých aspektov. Po cvičení sa cez ne dajú prehodiť tričká aj šaty. Prispejú tak nielen k fit postave, ale aj k väčšiemu poriadku v izbe tínedžera.

Ostatní práve čítajú: Kuchyňa v týchto dvoch farbách bude VŽDY elegantná: Viete, ktoré to sú?

Rotoped do rohu

Miesto na stacionárny bicykel alebo eliptický trenažér sa rozhodne nájde aj v malom byte. Viete ním totiž vyplniť napríklad priestor za dverami. Vďaka tomu bude elegantne skrytý, ale vždy pripravený, keď za sebou zatvoríte dvere a začnete sa potiť. V krízovej situácii môžete takýto stroj používať aj v pozícii nemého sluhu.

Prečítajte si aj: Neželaný hmyz v kuchyni. Ako sa ho zbaviť?

Hrazda

Nenápadná a dokážete vďaka nej precvičiť ruky aj brucho. Hrazdu môžete pripevniť ako štýlový prvok k stropu. Dokonca existujú polohovateľné hrazdy, takže ak necvičíte, udržia aj vaše šaty, saká či tričká na vešiaku. Hrazda pri strope nikomu nezavadzia. Alternatívou je aj tá na zárubni, ktorú využijete v prípade, ak máte zárubne dverí kovové a zapustené v betóne.

Nahliadnite do našej GALÉRIE, ukážeme vám, ako si ľahko vytvoriť domáce fitnescentrum!

Zdroj: marcos
4.11. 2019 18:30
Diskusia ()
Zdieľať článok