15.5. 21:00

Nesmrteľná štýlová klasika: Biele steny a drevené podlahy proste očaria

Biela pôsobí čisto a pohodlne.
Biela pôsobí čisto a pohodlne.
Zdroj: Marie Flanigan Interiors

Ďalšou veľkou výhodou je jej kombinovateľnosť s ďalšími farbami a rovnako materiálmi, textúrami, štruktúrami. Na steny môžeme po zvolení bieleho náteru zavesiť niekoľko farebných obrazov, vynikne naša sedačka v sýtej farbe alebo sa rozhodneme ísť minimalistickejšou cestou a necháme to na súhru s drevenými podlahami!

Dokonalá súhra s drevom

Vstúpiť do interiéru s bielymi stenami a drevenou podlahou je radosť. Prirodzene sa k sebe hodia, nech už zvolíte drevo svetlé, tmavé, do červena, s efektom neopracovaného povrchu, klasické parkety. V súčasnosti je veľa dizajnérov, ktorí sa tohto trendu držia a odporúčajú ho ako neutrálnu a veľmi štýlovú voľbu v prípade, že nie ste zástancom bláznivých interiérov.

Drevené podlahy so sebou do domova prinášajú prirodzené teplo, nie sú náročné na čistenie a v prípade, že sa v interiéri stretnú s odhalenými trámami alebo dreveným nábytkom, ich charakter ešte o niečo viac vynikne. Niekedy netreba vymýšľať a zvoliť niečo, čo je jednoduché a zároveň štýlové. Nech sa páči, inšpirujte sa v našej fotogalérii.

Hľadáte ideálne kreslo? Máme pre vás video s inšpiráciou:

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
15.5. 2020 21:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44