31.1. 2019 13:12

Stop nudy v kuchyni: 25 spôsobov ako využiť čierno-bielu kombináciu

31.1. 13:12

Stop nudy v kuchyni: 25 spôsobov ako využiť čierno-bielu kombináciu

Foto: elledecor.com

Nie nadarmo je čierno-biela kombinácia kráľovná všetkých farieb. My vám ukážeme 25 spôsobov, ako dosiahnuť s týmito farbami v kuchyni zaručený úspech.

Praktická i nadčasová

Okrem toho, že je čierno-biela kombinácia kráľovnou všetkých farieb, je to aj dáma, ktorá z vašej kuchyne spraví elegantné miesto. Niečo nadčasové, krásne, vznešené. Aj tu sa však otvárajú možnosti na zaujímavé experimenty.

Prečítajte si aj: Už ste videli kuchyňu, ktorá vyzerá ako vysekaná z ľadu? Tak pozerajte!​

Kockovaný detail

S týmito farbami nemusíte vytvárať výlučne čisté línie, skúste sa zamyslieť nad kockami, pričom vás môže inšpirovať šachovnica. Toto dômyselné a sofistikované prevedenie dobije priestor energiou a dodá mu odvážny ráz.

Stop nudy v kuchyni: 25 spôsobov ako využiť čierno-bielu kombináciu

Vykachličkujte!

Kombinácia bielych kachličiek a čiernej pracovnej dosky je dobrá voľba. Avšak aby nepôsobila vaša kuchyňa príliš chladne, použite 3 veľké závesné svietidlá zlatej farby, ktoré dodajú priestoru potrebné teplo.

Prečítajte si aj: Žime ekologicky: Toto je kuchynský riad zo zvyškov, ktoré vznikli pri výrobe špáradiel, wau!​

Uhladená kombinácia

Drzá čierna a nežná biela môžu vedľa seba aj nádherne symbioticky nažívať. Dosiahnete to zvolením veľkého bieleho mramorovaného kuchynského ostrovčeka, ktorý bude vsadený do mramorovej kuchyne, ktorá bude celá čierna - vrátane stola a stoličiek.

Stop nudy v kuchyni: 25 spôsobov ako využiť čierno-bielu kombináciu

Ako na ranči

Nedajte sa pomýliť! Glamour šmrnc čierno-bielej kuchyne neznamená, že sa nechodí do vidieckych kuchýň. Dokonca aj stret klasického a moderného štýlu je absolútne vítaný, každá farba môže byť nositeľom iného štýlu.

Prečítajte si aj: Ako by vyzeral dom, ktorý dekorujú ženy, keď zabudnú na mužov? TAKTO!

Aké doplnky zvoliť?

Nesiahate už ani po bielych, ani po čiernych doplnkoch. Priestor bude nádherne podčiarknutý jemnými ružovými stenami, hnedými „koženými" stoličkami a, samozrejme, prírodnými materiálmi.

Inšpirujte sa čierno-bielymi kuchyňami v našej GALÉRII. Lepšie raz vidieť...

31.1. 2019 13:12
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44