21.11. 2022 18:00

Starší dom dostal nový dych: Farebné detaily ho celkom zmenili

21.11. 18:00

Starší dom dostal nový dych: Farebné detaily ho celkom zmenili

Foto: Joy Coakley pre Fiorella Design

V staršom rodinnom dome ostali manželia, ktorým syn odišiel na vysokú školu. Čo s voľným časom? Pustili sa do kompletnej prerábky interiéru, ktorý stále sálal 90-tymi rokmi.

Ako hovorí Mary Jo Fiorella zo štúdia Fiorella Design, táto nehnuteľnosť bola v stave, v akom ju roky dozadu kúpili. "Dom bol zle zrekonštruovaný a zúfalo potreboval modernizáciu. Keď som vošla, videla som potenciál na vytvorenie malebného, farebného domu, ktorý by majiteľov tešil."

Pár, ktorý tu žije, je scestovaný a vzdelaný, takže tomu odborníčka prispôsobila tvorbu nového interiéru. Stavila na kombináciu tradície a luxusu, čo vyšperkovala farebnými detailmi. Výsledkom je moderné bývanie, ktoré zaujme viacerými zaujímavými miestami. Pozrite do obývačky, jedálne aj spální...

Nápadné tapety v súkromných izbách sú živelným prvkom, takisto farebné stoličky alebo kreslo. Hlavná spoločenská miestnosť necháva vyniknúť aj mramor a mosadz, kuchyňa je naoko jednoduchšia, no stále veľmi elegantná. Detailov, ktoré v tomto dome padnú do oka, je naozaj mnoho.

Vynovenému rodinnému domu dodali život farebné detaily v interiéri.
Vynovenému rodinnému domu dodali život farebné detaily v interiéri.
Zdroj: Joy Coakley pre Fiorella Design

Prezrite si interiér v galérii >>>

autor:  Gabi
21.11. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy