14.2. 2020 18:00

Tieto obyčajné obývačky sa stali modernými vďaka lacným maličkostiam

14.2. 18:00

Tieto obyčajné obývačky sa stali modernými vďaka lacným maličkostiam

Foto: housebeautiful.com

Niekedy stačí drobnosť. Maličkosť, nenápadná vec a obývačku to zmení na nepoznanie. Zarezonuje ako ten správny tón v pesničke, z ktorej sa stane hit...

Zmena bývania nemusí znamenať sťahovanie, dokonca ani veľké stavebné úpravy. Tieto obývačky ožili vďaka maličkostiam!

Skúste to s drevom

Drevo je materiálom toho roka, ale aj mnohých iných. Patrila mu minulosť a bude zaručene aj budúcnosť. Preto všetko, čo stačí spraviť, je nahradiť plastové, umelé, kovové, prípadne aj sklenené dekorácie tými drevenými. Pozrite sa do priestoru a premyslite si, čo všetko by bolo možné nahradiť drevom. Ak to urobíte, vaša obývačka bude vyzerať o poznanie lepšie a také bude aj jej vyžarovanie.

Podhodený boho štýl

Skloňuje sa prakticky všade, a tak je najvyšší čas, pozvať si ho do obývačky. Čo to znamená? Boho je uvoľnený, tvorivý, farebný. Je domácky, vyrábaný ručne, plný kvietkov, čipky, jednoducho cítiť ho človečinou a kreativitou. Stačí si dať na stôl boho dečku alebo hodiť pred gauč boho koberček a máte presne ten malý tón, ktorý rozozvučí vaše vnútro na domácu pohodu.

Tieto obyčajné obývačky sa stali modernými vďaka lacným maličkostiam

Súčasné umenie

Netreba to ním prekombinovať, ale taktiež netreba, aby ste mali všetko, ako sa povie po starom. Niekedy je na čase experimentovať. Pridať do obývačky kreslo, taburetku, lampu v modernom štýle. Ani si neviete predstaviť ako takýto prvok vie zatraktívniť priestor a priniesť do stojatých vôd bežného rozloženia nábytku nový vietor. Prirodzená obnova súčastí obývačky nemusí byť generačná, ale pravidelná. Z času na čas, keď chcete bývanie ozvláštniť o niečo nové. Pokračovanie na 2. strane.

Inšpirujte sa modernými obývačkami v našej galérii.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
14.2. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44