22.9. 2020 6:00

Sprchový záves nie je OUT: Tu sú veselé dôkazy, čo dať do kúpeľne

22.9. 6:00

Sprchový záves nie je OUT: Tu sú veselé dôkazy, čo dať do kúpeľne

Sprchové závesy si často spájame s internátmi alebo lacnejšími hotelmi. V domoch a bytoch sa nimi pri dizajnovaní kúpeľne zaoberá len málokto a je to škoda. Pretože vonkoncom nejde o niečo, čo by neladilo s vyšším štandardom.

Praktický záves

Ak máte v kúpeľni priestor na veľký sprchovú kút, tak možno otázka sprchového závesu nie je práve na mieste. Ale len možno, pretože sprchový záves môže byť zaujímavým prvkom, vďaka ktorému sa zmení celý dizajn priestoru kúpeľne. Môže byť luxusný, veselý, geometrický, moderný. Hlavne nemusí byť vždy len funkčný, ale aj extrémne estetický.

Dokonalý predel

Sprchový záves dodá samostatne stojacím vaniam imidž. Môžete ich závesom oddeliť v prípade kúpania a sprchovania od zvyšku miestnosti. Veľmi efektívne dokáže zastúpiť „budoár" a navyše nápaditým vzorom vám vyvolá úsmev na tvári.

Sprchový záves nie je OUT: Tu sú veselé dôkazy, čo dať do kúpeľne

Možnostiam sa medze nekladú

Sprchový záves už dávno nie je len igelit, ktorý sa lepí na telo a po čase začína plesnivieť. Používajú sa vysoko kvalitné materiály, ktoré dodávajú kúpeľni nádych luxusu. V súčasnosti je možné vytvoriť vernú imitáciu akéhokoľvek materiálu a tak sa vám okolo vane môže rozprestierať napohľad skutočne luxusný doplnok imitujúci látku, či dokonca kožu, alebo drevo.

Zdroj: marcos
22.9. 2020 6:00
Diskusia  ()
Diskusia
44