21.3. 2023 17:00

Speváčka Marcela Laiferová ukázala ako žije: Od pisoáru až po kúpeľňu plnú kvetov! Krása

21.3. 17:00

Speváčka Marcela Laiferová ukázala ako žije: Od pisoáru až po kúpeľňu plnú kvetov! Krása

Foto: NORBERT SKALIČAN

Legendárna speváčka je dlhoročná rezidentka bratislavskej mestskej štvrte Staré Mesto.

Marcela Laiferová svoje bývanie ukázala pre týždenník Šarm. Aj keď pôvodný byt bol krásny, jeho mezonetový charakter jej spôsoboval problémy. „Na prudkých schodoch som jednu noc spadla, a to ma tak demoralizovalo, že som si povedala, že musím odtiaľ odísť predtým, ako sa tam zabijem,“ zasmiala sa umelkyňa, ktorá sa sťahovala v roku 2022.

Na snímke je výhľad z balkóna Marcely Laiferovej.
Na snímke je výhľad z balkóna Marcely Laiferovej.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Za Laiferovej rozhodnutím ísť inam nebola len jej bezpečnosť, ale aj blízkosť rodiny a priateľov. „Neďaleko žije môj syn. Pomôže mi, keď niečo treba pri každodenných starostiach. Starší syn mi chodí s manželkou umývať okná. To sú všetko zlatí ľudia,“ chváli svojich potomkov držiteľka prestížnej Bratislavskej lýry.

Má veľkú knižnicu

Marcela na pohodlie rodiny a svojich hostí myslela do detailov. V novom byte teda nemá len priestrannú kuchyňu, kde doslova čaruje s pokrmami, ale v nehnuteľnosti si na svoje prídu i milovníci kníh. Laiferová má vo svojej knižnici rôzne, od odborných medicínskych až po severské detektívky, klasické i historické romány a najnovšie jej duša zapišťala po novinke o tom, aký bohatý vnútorný život majú zvieratá. „Zatiaľ je len v angličtine, čakám, kým ju niekto preloží. Fascinuje ma aj francúzska história. To je skvelá krajina, kde môžem vycestovať každý rok a stále niečo vidieť,“ vyratúva úspešná legenda.

autor:  vm
21.3. 2023 17:00
Diskusia ()
Zdieľať článok