28.3. 2023 12:00

Spálňa 23x INAK: Vpustite dnu TÚTO farbu a váš interiér sa zmení!

28.3. 12:00

Spálňa 23x INAK: Vpustite dnu TÚTO farbu a váš interiér sa zmení!

Foto: idealhome.co.uk/

Chcete vpustiť do spálne prírodu?

Zelená farba má prírodu a pokoj a preto je perfektnou voľbou pre spálňu. Ale zelená nie je zelená - existuje mnoho odtieňov a odtieňov, ktoré môžu vytvárať rozdielne atmosféry v miestnosti. Od sviežej a svetlej až po tmavú a zemitú, zelená farba sa dá použiť na vytvorenie mnohých rôznych vzhľadov.

Inšpirujte sa zelenou spálňou.
Inšpirujte sa zelenou spálňou.
Zdroj: idealhome.co.uk/

Ak nie ste rozhodnutí, ktorý odtieň zelenej je ten správny pre vašu spálňu, nakuknite do našej galérie, kde vám ukážeme rôzne odtiene zelenej akým je napríklad odtieň sviežej zelenej farby, ktorý vytvorí jarnú atmosféru. Nebojte sa vyskúšať svetlejšie odtiene zelenej farby, aby ste vytvorili jemný a uvoľnený dojem.

Ak ste odvážní skúste zvoliť tmavé odtiene zelenej, ktoré môžu byť veľmi elegantné a luxusné. Nebojte sa experimentovania použite tapetu so zelenými lístkami, ktoré sú veľmi obľúbené a výrazné. Ak nechcete mať celú spálňu zelenú, môžete použiť zelené doplnky, ako sú vankúše, záclony, koberce alebo obrazy alebo si zvolte zelenú posteľnú bielizeň. Vyberte si farbu, ktorá sa hodí k celkovej schéme vášho interiéru. Možností je naozaj veľa.

Inšpirujte sa spálňami v našej galérii

autor:  vm
28.3. 2023 12:00
Diskusia ()
Zdieľať článok