26.1. 9:00

Sex v meste sa vracia! Pamätáte si, ako bývali hlavné predstaviteľky?

26.1. 9:00

Sex v meste sa vracia! Pamätáte si, ako bývali hlavné predstaviteľky?

Foto: Getty Images

Kultový seriál, ktorý spojil osudy Carrie, Charlotte, Samanthy a Mirandy s miliónmi divákov po celom svete, sa v roku 2021 dočká svojho pokračovania. Seriál dokázal zmeniť šatník mnohých žien a predstavil zaujímavé inšpirácie na zariadenie si bývania. Čo poviete na nápady od seriálových hrdiniek?

Inšpirácia vo všetkých oblastiach

Keď sa v roku 1998 odvysielal prvý diel seriálu Sex v meste, vzbudil značnú mieru pozornosti. Hoci sa ukázalo, že skôr ako o sex ide v tomto cykle o vtipné situačné historky, štyri hrdinky sa stali pre mnohé ženy inšpiráciou. V živote, v profesii, v umení zvládať problémy a dokonca aj v zariaďovaní si bývania. Pretože Sex v meste sa neodohrával len v uliciach, ale aj v interiéri. Inšpirujte sa zaujímavými evergreenmi z príbytkov najvýznamnejšej seriálovej štvorky, z ktorých každá pretavila do bývania vlastný charakter.

Carrie

Na prvý pohľad žena, ktorá nemala vždy všetko v dokonalom poriadku. Jej interiér bol však hrejivý, príjemný, útulný a to aj v prípade, že zabudla odložiť riady na svoje miesto. Carrie stavila na interiér, ktorý je akoby vytvorený z predmetov získaných na blšom trhu. Navyše nikdy sa v seriáli netajila tým, že si mnoho vecí do svojho apartmánu priniesla zo starožitníctva. S vkusom, ale radšej originálne, ako sa násobiť predmetmi z pásovej výroby.

Carrie si potrpela na veci s príbehom.
Carrie si potrpela na veci s príbehom.
Zdroj: architecturaldigest.com
autor:  Marcos
26.1. 2021 9:00
Diskusia  ()
Diskusia
44