5.12. 2022 12:00

Šatníková skriňa: Dôležité tipy, aby ste správne vybrali

5.12. 2022 12:00

Šatníková skriňa: Dôležité tipy, aby ste správne vybrali

Foto: tiptopskrine.sk

Skrine sú dôležitou súčasťou interiéru. Prehľadne v nich uskladníte oblečenie a rôzne iné veci, ale plnia aj dekoratívnu úlohu. Vzhľadom na pestrú škálu štýlov, veľkostí a materiálov máte veľa možností na výber. Dobrý šatník je investíciou na celý život, preto si vyberte správny.

Aký typ?

Vstavané skrine sú ideálne do veľkých, menších i atypických priestorov, kde dokonale vyplnia priestor. Sú zhotovené na mieru, preto sa môžete spoľahnúť, že budú sedieť dokonale. V prípade, že máte k dispozícii samostatnú miestnosť pre šatník, môžete do neho umiestniť aj skriňu bez dverí. Jednoduchšie k nej môžete pridávať a uberať rôzne komponenty - police, tyče, zásuvky alebo koše a šatník bude vyhovovať vašim aktuálnym potrebám.

Pre koho?

Veľkosť a vnútorné vybavenie skrine závisí od toho, pre koho je určená. Určite je rozdiel, či skriňu využíva dieťa v detskej izbe alebo je určená do spálne na uskladnenie oblečenia a iných vecí. Na veľkosť skrine má vplyv i to, koľko ľudí ju bude používať. Je len pre jednu osobu alebo pre celú rodinu? V menších bytoch, kde nie je miesta v izbách navyše je častým riešením práve „rodinná“ skriňa. Ideálne však je, ak má každý člen vlastnú skriňu vo svojej izbe.

autor:  Radomir
5.12. 2022 12:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy