30.7. 2019 18:00

Rýchle a praktické dekorácie na vynovenie spálne

30.7. 2019 18:00

Rýchle a praktické dekorácie na vynovenie spálne

Vždy sa zíde niečo nové, čo oživí priestor, v ktorom trávime tretinu života, aj keď so zatvorenými očami. No pri zaspávaní a prebúdzaní sa chceme cítiť dobre a mnoho vecí na nás pôsobí, aj keď spíme.

Rýchle a praktické dekorácie na vynovenie spálne


Skúste lososa
Táto farba je hitom v súčasnom ladení spálne. Lososové obliečky, vankúše, behúň alebo aspoň za náprstok tejto farby v podobe vázy je to pravé, čo osvieži vaše ranné vstávanie. Skúste pritiahnuť túto farbu do spálne a zrazu bude príjemnejšia, veselšia, útulnejšia.

Pozrite si aj: Pás obkladačiek: Pozrite sa, ako senzačne ozvláštni kúpeľňu

Veľké umenie
Ako máte zariadenú spálňu, tak sa aj naladíte do dňa. Preto je vhodné mať na očiach niečo, čo pri pohľade rozmazná vašu dušu. Môže to byť krásny výhľad z okna do prírody, no ak ho nemáte, je fajn si prostredie oživiť veľkým obrazom, ktorý upúta váš pohľad a možno aj dušu odnesie do diaľav. Umenie a príroda sú dva aspekty, ktoré na človeka pôsobia ovlažujúco, a preto je vhodné ich mať nasťahované pri posteli.

Rýchle a praktické dekorácie na vynovenie spálneNaturálna línia
Môže ísť o drevené dekorácie, ale pozor, z pravého dreva, ideálne z čo najmenej ošetreného, aby ešte stále malo svoj prírodný ráz aj vôňu. Vhodným doplnkom a spojením s prírodou sú aj prírodné kamene.

Napríklad taká ametystová geoda podporí váš spánok, odruší geopatogénne zóny a ráno vás nabije pozitívnym kúskom tvorivej energie do celého dňa. Čím viac prírodných materiálov, tým to bude s vašou spálňou aj spánkom lepšie.

Pozrite si aj: Kávovar v kuchyni musí byť. Na čo si dať pozor pri jeho výbere?

Kožušiny
Obohatiť nimi spálňu je veľmi jednoduché a rýchle. Pritom takto veľmi rýchlo zmeníte aj jej charakter. Krásne kožušiny môžete použiť ako podnožky na ranné vstávanie, ale efektná sú aj ako štýlový prehoz do klasicky zariadenej spálne.

Rýchle a praktické dekorácie na vynovenie spálne


Chladné a teplé
Kontrasty v spálni nie sú rozhodne na škodu. Môžete skúsiť teplé farby preložiť tými studenými. Nielenže to pekne bude vizuálne ladiť, ale tie teplé vás večer príjemne ukolíšu a tie svieže a studenšie zas ráno nabudia.

Pozrite si v galérii, ako môžu vyzerať štýlové spálne!

Autor: Marcos
Zdroj: marcos
30.7. 2019 18:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44