6.4. 2020 9:00

FOTO Dominika Cibulková ukázala detskú izbu! Čo netradičné do nej vybrala?

6.4. 9:00

FOTO Dominika Cibulková ukázala detskú izbu! Čo netradičné do nej vybrala?

Foto: EMIL VAŠKO

Bývalá tenistka Dominika Cibulková si tehotenstvo užíva. Od oznámenia veľkej noviny zásobuje fanúšikov fotkami aj informáciami zo svojho "očakávania" a konečne ukázala aj detskú izbičku!

Čoskoro 31-ročná hviezda sa pochválila na Instagrame. Fotografia s jej dvomi psíkmi je urobená v čerstvo prerobenej izbe, ktorá bola pôvodne hosťovská, no už je z nej detská. Dominika s manželom Michalom už dávnejšie prezradili, že čakajú chlapca a tomu zodpovedá aj ladenie izbičky. Dominuje jej sivá farba, ktorá je nielen chlapčenská, ale v ostatných sezónach aj veľmi trendová. 

Detská izba u Dominiky Cibulkovej sa už zariaďuje.
Detská izba u Dominiky Cibulkovej sa už zariaďuje.
Zdroj: Instagram.com/dominikacibulkova

Motívom miestnosti sa stali africké zvieratká, ktoré sú na originálnej tapete, ale aj na hrazdičke pripravenej pre očakávaný prírastok. Na fotografii je vidno aj štýlovú komodu, ktorá by v izbe pre bábätko nemala chýbať a pozornosti neujde ani mäkučký koberec. Všetko v neutrálnych tónoch, a tak je zatiaľ dominantným prvkom vzorovaná tapeta.

Samozrejme, zariadenie ešte bude pribúdať a ako sa Dominika pochválila, stará sa im o to profesionálka. Bytová dizajnérka je už dlhšie pomocnou rukou slovenskej hviezdy a spoločne momentálne finišujú najkrajšiu izbičku v byte. Dominika Cibulková by mala rodiť začiatkom júna a dovtedy bude určite všetko pripravené. 

Viac záberov tehotnej celebritnej čoskoro-mamičky nájdete v galérii.  

autor:  Gabi
6.4. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44