17.1. 2011 4:00

Prenajmite si manžela!

17.1. 2011 4:00

Prenajmite si manžela!

Možno to znie, ako by sme sa vás pýtali na využívanie eskortných erotických služieb, ale hodinový manžel naozaj do tejto kategórie nespadá. Ide skôr o zaujímavú formu pomoci ženám, ktoré si sami nevedia pomôcť s niektorými domácimi opravami.

Prenajmite si manžela!

Počuli ste o ňom?
Je možné, že ste o tejto profesii ešte nepočuli, alebo hádam neviete celkom presne, čo si pod týmto názvom treba predstavovať. V podstate ide o muža, ktorý si dokáže poradiť s bežnými problémami v domácnosti. Je to vlastne taký zaplatený domáci pomocník. Hodinový manžel sa po dohode s vami dostaví v dohodnutom čase, urobí, čo potrebujete, zaplatíte a váš hodinový manžel sa zasa odoberie preč.

Nejde o erotiku
Aj keď by názov tejto profesie mohol tak trochu zvádzať k myšlienke, či nejde o muža poskytujúceho služby erotického charakteru, nie je to vôbec tak. Niektorí hodinoví manželia si pre istotu na svoje vizitky, do inzerátu či na webové stránky napíšu aj upozornenie, že sa nejedná o erotické služby, aby nedošlo k nedorozumeniam. No aj tak sa stále táto profesia, ktoré je novým fenoménom tejto doby, stretáva s úsmevmi a nepochopením a to najmä zo strany mužov.

Dokáže opraviť všetko
Potrebujete opraviť kvapkajúci kohútik, zmontovať nábytok, premiestniť skrine, zavesiť poličky, opraviť elektrickú zásuvku, vytapetovať či vymaľovať izbu, pokosiť trávnik, spíliť konáre, vyniesť ťažký odpad ako i množstvo iných drobností? V tomto všetkom sa môžete absolútne spoľahnúť na hodinového manžela.

Nie je len pre ženy
Nikde nie je napísané, že si ho domov musia objednávať iba ženy. Totiž aj napriek tomu, že zákazníkmi hodinových manželov sú predovšetkým ženy rôznych vekových kategórií, v skutočnosti sa nájdu aj muži, ktorí potrebujú pomôcť s rozličnými opravami a prácami v domácnosti alebo na záhrade. Nie je na tom nič nezvyčajné, veď žiadny muž predsa nemusí byť odborník na všetko a je prirodzené, že niektoré veci radšej prenechá skúsenejšiemu „kolegovi".

Ako sa dá nájsť?
V tejto našej „dobe internetovej“ to naozaj nie je najmenší problém. Hodinoví manželia sa vďaka nemu dajú nájsť naozaj pomerne ľahko. Niekedy si stačí pozrieť miestne inzertné noviny a možno ho ani  nebudete musieť pohľadať na internete. A možno vám nejakého odporučia vaši známi či priatelia.

Koľko stojí?
Ceny služieb hodinových manželov sa líšia v závislosti od oblasti, trvania či od charakteru konkrétnej práce. Približne môžete však rátať s cenou okolo 10 eur za hodinu, pričom sa táto suma môže ešte zvýšiť o náklady na dopravu, prípadne materiál potrebný na opravu a podobne. No v zásade všetko okolo financií závisí aj na vzájomnej dohode medzi vami a vaším hodinovým manželom.

Ak sa teda ocitnete v situácii, že si nebudete s niečím v domácnosti vedieť rady a váš manžel či partner na tom nebude o nič lepšie, zavolajte si na pomoc profesionálneho hodinového manžela. Veď je to nakoniec lacnejšie, ako si objednať profesionálnych opravárov či remeselníkov.

Zdroj: lena
17.1. 2011 4:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44