31.8. 2023 10:00

Pražský dom Vaša Patejdla: Zanechal po sebe krásne bývanie s bazénom

31.8. 10:00

Pražský dom Vaša Patejdla: Zanechal po sebe krásne bývanie s bazénom

Foto: Profimedia

Najväčší romantik z kapely Elán pôsobil hanblivo, napriek tomu prežil lásky ako z telenovely. Isté obdobie mal na Slovensku manželku Alenu a v Česku milenku Milušu. V Prahe sa napokon aj usadil.

Plače celé Česko aj Slovensko. Vašo Patejdl sa do dôchodku nechystal, no pár dní dozadu podľahol rakovine slinivky brušnej, známej aj ako pankreas. Všetko sa zbehlo extrémne rýchlo. Ako píše Plus 7 dní, rodinu zabezpečil.

Uznávaný hudobník robil všetko, aby nikto z jeho blízkych nestrádal a aby ich zabezpečil do budúcnosti. Z prvého manželstva mal dvoch synov, počas manželstva splodil syna Benjamína za riekou Moravou. Vzťahy sa korektne vyriešili a aj po rozvode a druhej svadbe spolu všetci vychádzali. Vašo sa usadil v Česku s druhou manželkou Milušou.

Po presťahovaní sa do susednej krajiny za svojou láskou a synom Benjamínom si dal postaviť v Kunraticiach veľký „barák“. Podľa informácií Plus 7 dní ho vyšiel na 403 000 eur. Priestranný dom má slušný pozemok a takisto bazén. Súkromie sa zosnulá legenda snažila získať za vysokým plotom.

Viac v galérii >>>

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
31.8. 2023 10:00
Diskusia ()
Zdieľať článok