12.7. 2020 15:00

Praktické tipy, ako zlepšiť energiu v každej izbe: Skúste a uvidíte!

12.7. 2020 15:00

Praktické tipy, ako zlepšiť energiu v každej izbe: Skúste a uvidíte!

Foto: idealhome.co.uk

Útulná, pekná, pozitívna, príjemne zariadená. To všetko by sme mohli zahrnúť pod pomenovanie dobrá energia. Je základom, aby sme sa v priestore cítili dobre. Funguje bez ohľadu na to, či je reč o kuchyni, obývačke, alebo trebárs aj spálni, či kúpeľni. Aplikujte všeobecne platné tipy, ktoré sú považované za základ príjemných pocitov.

Maľujte naposledy

Znie to trochu zvláštne, ale maľovanie by malo byť to posledné, čo zrealizujete v novom dome. Prečo? Pretože máte predstavy o zariadení, objavíte zaujímavú sedačku, skrinky a farba steny by mala s tým všetkým ladiť. Ak si natriete steny ako prvé, tak budete k nim hľadať správne odtiene a to môže znamenať, že budete musieť nechať mnoho vecí, ktoré vás chytia za srdce mimo domu. Dobrá energia vzniká vtedy, ak si zariadite domov a k tomu naladíte nátery.

Nechajte si vzduch

Vzduch je veľmi dôležitý. A s tým aj voľný priestor. V miestnosti, kde je nábytok na nábytku to nebude o príjemnej atmosfére. Platí, že menej je viac a nezabudnite jednotvárne sedačky, kreslá a stolíky ozdobiť farbami prírody. Je to čistý nabíjač energiou.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
12.7. 2020 15:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy