22.10. 2021 0:00

Plánovanie kuchyne osobne či online

22.10. 2021 0:00

Plánovanie kuchyne osobne či online

Foto: Oresi.sk

Kuchyňa je spolu so sociálnym zariadením v bytoch alebo domoch tou najdôležitejšou miestnosťou, bez ktorej sa len veľmi ťažko dá fungovať. Či už potrebujete prvú kuchyňu do novej nehnuteľnosti, alebo chcete vymeniť svoju staršiu, opotrebovanú, možnosti na trhu sú pre každého.

Novú kuchyňu si môžete naplánovať z pohodlia domova alebo prostredníctvom internetu na diaľku. Je len na vás, ktorú formu preferujete.

Online konzultácia

Smutným faktom je, že už druhý rok sa snažíme zžiť s pandémiou a množstvo služieb prechádza do online priestoru tak, aby čo najviac uľahčili svojim zákazníkom prístup k nim. Inak tomu nie je ani pri predaji kuchýň, kde môžete využiť napríklad službu online stream. Ide o službu vo forme konzultácie, ku ktorej sa pripojíte z pohodlia vášho domova, potrebujete len prístup na internet, počítač a pred vašimi očami sa vám v reálnom obraze vytvorí kuchyňa vašich snov. Návrhár kuchýň spolu s technológiou inteligentného plánovača Touch Reality vám v 3D obraze zostaví váš model. Vy počas konzultácie vidíte dizajnéra, databázu možností, ktoré v kuchyni môžete mať a obraz kuchyne v reálnom čase.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Oresi.sk

Predtým, ako sa prihlásite na konzultáciu do online streamu, skúste načerpať vopred inšpirácie na kuchyne a pozrite sa na nové trendy či spôsoby, akými si môžete váš kuchynský interiér zariadiť. A viete, čo je na tejto online stream konzultácii to najlepšie? Okrem toho, že dostanete fotografie 3D vizualizácie a cenovú kalkuláciu, tak celá táto služba je v cene kuchyne, alebo stojí 49 eur.

Osobné stretnutie

V prípade, že preferujete osobnú návštevu a chcete využiť služby kuchynského štúdia, štúdiá Oresi nájdete na Slovensku v desiatich veľkých mestách. Môžete si tak dopredu cez kontaktný formulár či e-mail dohodnúť stretnutie a na mieste zistiť svoje možnosti. Výhodou v dnešnej dobe je aj služba mobilného kuchynského štúdia Peter Meter, keď senior dizajnér príde priamo k vám domov a vy sa môžete tešiť na vypracovanie profesionálneho návrhu novej budúcej kuchyne. Uvidíte vzorky, dekory a návrh priamo na váš interiér.

Pre laikov môže byť náročné vybrať a naplánovať kuchyňu, pretože si neviete možno vizuálne predstaviť všetky možnosti, aké sa práve u vás dajú zrealizovať. Nechajte to teda na odborníkov, ktorí vám rôzne spôsoby ukážu a myslia aj na maličkosti, ktoré vám nemusia napadnúť, no sú veľmi dôležité.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: Oresi.sk

Pri následnom dolaďovaní kuchynských detailov využite zľavy na nákup produktov do kuchyne a spravte si tak ešte väčšiu radosť. Každý, kto trávi svoj čas pri príprave skvelých pokrmov pre celú rodinu, chce, aby kuchyňa nielen dobre vyzerala, bola praktická, ale aby aj všetko fungovalo efektívne, ako má. Majte teda všetko po ruke v tej najlepšej kvalite a v dizajne, ktorý je podľa vášho gusta. To sa potom bude variť samo!

autor:  PR článok
22.10. 2021 0:00
Zdieľať článok