7.4. 2020 18:00

Perfektné nápady do kúpeľne. Inšpirujte sa inováciami, ktoré veľa nestoja

7.4. 2020 18:00

Perfektné nápady do kúpeľne. Inšpirujte sa inováciami, ktoré veľa nestoja

Foto: PROFIMEDIA

Niekedy ani komplexná rekonštrukcia tak razantne nevylepší pocit z interiéru ako nenápadné, no kreatívne zmeny vo vašom podaní. Aj malé a drobné zmeny dokážu veľa, a to aj v kúpeľni. Už dávno nemusí hrať len v štandardnom kvartete vaňa - umývadlo - toaleta - sprcha.

Zabudnite na chladnú glazúru

Pravdou je, že kúpeľňa je jedno z najvlhkejších miest každej domácnosti. No z toho nevyplýva nutnosť staviť iba na plasty, keramiku a glazúru. Dnes je vďaka pokročilým technológiám možné kreatívne použiť v prostredí aj doplnky z umelého ratanu, dreva, nepijavých tkanín, ktoré prostredie zabalia a spravia príjemnejším aj útulnejším. Navyše dodajú príjemné zemité farby.

Nová dimenzia

Preniesť kúpeľňu do novej etapy a vytvoriť v nej niečo zaujímavejšie, dokážete pomerne jednoducho. Pomocou zmeny textúry. Stačí, že kachličky, ktoré ste museli vymeniť napríklad kvôli oprave potrubia vymeniť, nahradíte novou štruktúrou. Takýto pás inovácie môže pôsobiť veľmi moderne. Perfektnou textúrou na inovovanie je drevo, pretože to nikdy nie je rovnaké. Teda ak ide o drevo pravé a masívne.

autor:  Marcos
7.4. 2020 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy