3.3. 2021 15:00

Perfektná kombinácia v detskej izbe: Pozrite, ako FUNGUJE žltá s modrou

3.3. 2021 15:00

Perfektná kombinácia v detskej izbe: Pozrite, ako FUNGUJE žltá s modrou

Foto: decoist.com/

Niektoré kombinácie farieb nikdy nevyjdú z módy. Jednou z nich je aj žltá s modrou, ktorá nám evokuje prírodu. Kto by predsa nemal rád modrú oblohu a jasné slnko?

Toto spojenie farieb je vo svete zariaďovania interiéru je už tzv. starou známou. Hodí sa do mnohých štýlov a tiež do väčších i menších priestorov, tým pádom si vyberie snáď každý. Ide tiež o skvelú kombináciu do izby tých najmenších, pretože deti a hravé farby idú k sebe. Práve v detských izbách sa výrazná dvojica uplatní v celej svojej kráse, len sa netreba báť.

Samozrejme, výsledok závisí od zvoleného štýlu izbu a tiež od vkusu rodiča i dieťaťa. Možno siahnuť po maľovke stien, prípadne po kombinácii steny a farebného nábytku, žltú a modrú možno ako dominantné farby vnisť do izby pomocou doplnkov. Nápadov je celá kopa a vďaka nim možno vytvoriť žlto-modré útočisko pre čerstvý prírastok, pubertálnych školákov i odrastených tínedžerov. 

Žltá a modrá sú v detskej izbe stávkou na istotu.
Žltá a modrá sú v detskej izbe stávkou na istotu.
Zdroj: decoist.com/

Nechajte sa inšpirovať v našej galérii, ako rôzne možno zariadiť izbu v tónoch žltej a modrej. Najlepšie je, že ide o farby pre dievča i chlapca, čiže týmto spôsobom pokojne pripravíte aj izbu pre súrodencov. Vojdite do galérie a načerpajte nápady.

autor:  Gabi
3.3. 2021 15:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy