12.3. 2020 18:00

Peniaze vďaka feng šuej: Pritiahnite si ich malými zmenami okolo seba

12.3. 2020 18:00

Peniaze vďaka feng šuej: Pritiahnite si ich malými zmenami okolo seba

Foto: aydinmutlu, getty images

Peniaze sú energia, ktorú premieňame na život, po akom túžime. Pritiahnuť si ich znamená nastaviť vo svojom okolí to správne vírenie. Potom uvidíte, ako sa začne život meniť správnym smerom k prosperite. Výraznou pomocou môže byť systém feng šuej, ktorý už roky prináša hmatateľné výsledky.

Otvorený priestor

Všimnite si na drahých domoch, v luxusných priestoroch a vilách , čo vám ako prvé padne do očí. Otvorený priestor. Nie je to náhoda. Podľa feng šuej je totiž energia prosperity silná, divoká a nespútaná a nevojde sa do malého priestoru, ešte aj zavaleného zbytočnosťami. Avšak aj v malom byte môžete vyčarovať energiu bohatstva. Len musíte priestor nechať dýchať. Stavte na čistú energiu, uprataný priestor, jednoduchosť a uvidíte, že veci, ktoré nepotrebujete,  nemusíte vlastniť a budete mať peniaze.

Upracte si okolie aj seba

Feng šuej je nielen o tom, že zrazu vyčaruje vo vašej peňaženke peniaze. Pretvorí priestor a zmení aj vás, aby ste sa na prosperitu pripravili. Ako prvé sa porátajte s neporiadkom. Vyhoďte staré veci, pokojne nechajte aj poličky prázdne. Vytvoríte energetický magnet, ktorý vám do života pritiahne, čo potrebujete. To funguje omnoho lepšie, ako keď vo vašom byte veci prekypujú z každej strany. Zároveň masívnym upratovaním pochopíte, na koľko vecí ste vynaložili financie úplne zbytočne. Feng šuej tak pomôže zmeniť vaše myslenie z plytvania na premyslené nakladanie s peniazmi.

autor:  Marcos
12.3. 2020 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy