5.1. 2021 18:00

Parádnejšia kuchyňa v roku 2021: Toto vám stačí zmeniť

5.1. 18:00

Parádnejšia kuchyňa v roku 2021: Toto vám stačí zmeniť

Foto: idealhome.co.uk

Pri rekonštrukcii kuchyne je na mieste ohliadnuť sa po moderných trendoch, aby už od začiatku nevyzerala, že ste si zaobstarali vybavenie z bazáru. Tento rok diktuje pár nových trendov, ktoré stačí zvoliť a budete modernou domácnosťou. Pritom netreba zachádzať do žiadnych uletených extrémov.

Viac kriviek

Kuchyňa roka 2021 je oblá. To znamená, že ak si práve chcete inštalovať barový pult, nový jedálenských stôl alebo stoličky, choďte do oblín. Polkruh vedie spolu s guľatinou namiesto rohov.

Farebný ostrovček

Kuchynský ostrovček sa odlišuje od celkového stvárnenia kuchyne. Hoci je aj v roku 2021 biela atraktívnou a nadčasovou farbou aj pre potreby kuchynskej linky, ostrovček v jej strede nech je farebný. To môžete dosiahnuť napríklad aj pomocou samolepiacej tapety. Vôbec sa nemusíte báť použiť kontrastné farby.

Farebný ostrovček je jedným z trendov.
Farebný ostrovček je jedným z trendov.
Zdroj: digsdigs.com

Moderný rustikálny vzhľad

Rustikálna kuchyňa je bežným štandardom. Moderný rustikálny vzhľad je však o kombinácii klasického dreveného štýlu s modernými farbami. Presne takto môžete moderne zasadiť farebný ostrovček napríklad v modernej tmavomodrej alebo čiernej farbe. Bude to aj rustikálne aj moderné. Zároveň dostatočne nadčasové.

autor:  Marcos
5.1. 2021 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44