1.7. 2019 13:36

Ou, toto všetko sa stane, keď si dáte do kúpeľne NESPRÁVNE umývadlo

1.7. 13:36

Ou, toto všetko sa stane, keď si dáte do kúpeľne NESPRÁVNE umývadlo

Foto: pinterest.com

Väčšina z nás si do kúpeľní vyberá tie najlacnejšie umývadlá v domnení, že však to je jedno... Ale nie je!

Umývadlo je nutnosťou každej kúpeľne. Dve sú výhodu najmä v prípade, ak počas rannej kúpeľňovej špičky potrebujete byť na území kúpeľne viacerí. Ako však zladiť tieto dva elementy s celkovou kompozíciou, aby zapadli do priestoru ako ozdoba a nie ako nutnosť?

Prečítajte si aj: Ako by mal vyzerať dom, v ktorom si Kardashianky dokonale oddýchnu? Takto!​

Tip našej redakcie: Chcete mať dokonale vysušenú bielizeň? Odporúčame vám nové modely kondenzačných sušičiek Push & Go od značky Indesit, ktoré boli tento rok ocenené uznávaným štítkom iF AWARD najvýznamnejšej dizajnovej súťaže na svete iF Design Award.

Sušičky Push & Go sa radia do úspornej energetickej triedy A ++ a A +++, zmestia sa do nich až 8 kg bielizne a vďaka inovatívnym technológiám zaisťujú mimoriadne tichý chod motora. Sušičky sú navrhnuté v nadčasovom dizajne s prehľadným multifunkčným displejom.

Ide to aj s minimalizmom

Skúste umiestniť do kúpeľne vzorovanú podlahu a dvojkombináciu umývadla so skrinkou nechajte v čisto minimalistickom dizajne. Prečo je to dôležité? Aby sa vám nebili vzory, ale aby kúpeľňa zas nevyzerala sterilne ako nemocničná umyváreň.

Ou, toto všetko sa stane, keď si dáte do kúpeľne NESPRÁVNE umývadlo

Skúste škandinávsky štýl

Nebude to lacné, nebude to ani jednoduché, ale bude to stáť za to. Pretože rýchle a lacné riešenia pôsobia obvykle tuctovo, a to vy nechcete, ak zatúžite po škandinávskom štýle kúpeľne. Ten stojí na drevených základoch a masívnom kameni.

Prečítajte si aj: Všetci milujeme jeho piesne a teraz si navyše kúpil byt za 9,2 miliónov dolárov! Wau!​

Ak máte priestrannú kúpeľňu, tieto tmavšie motívy jej spravia náramne dobre. Dokonca aj umývadlá môžete od seba umiestniť v dostatočne veľkej vzdialenosti, aby ste na seba pri umývaní zubov nefŕkali vodu.

Prečítajte si aj: Pozrite si 26-miliónový dom Beyonce a jej manžela: Je to šupa!

Osviežte sa zeleňou

Skvelý nápad ako si osviežiť dve umývadlá vedľa seba je zelený predel. Neuveríte ako štýl džungle osvieži dva kúsky sanity. Ako na to? Pri dostatočnom svetle môžete medzi dve umývadlá nainštalovať rad črepníkov so zeleňou. Ak nemáte prirodzené svetlo, môžu to byť aj kvety umelé, ale aj vázička s rezanými kvetmi vnesie do priestoru adekvátne živé osvieženie. Len skúste.

Ou, toto všetko sa stane, keď si dáte do kúpeľne NESPRÁVNE umývadlo

Dvojjedinosť

Jednou z možností ako implementovať dve umývadlá, je spraviť z nich jedno. Teda opticky. Tak vytvoríte jednoduchou zmenou v kúpeľni priestor, kde umývadlom bude vanička s dvomi odtokmi alebo môžete siahnuť po jednoliatnej keramike, ktorej budú dominovať umývadlá bez spodnej skrinky. Riešenie plné ľahkosti.

Prečítajte si aj: Nosí kráľovská rodina doma tepláky? Čo robia, keď ich nikto nevidí? (FOTO)​

Nenápadná skrinka

Zaujímavou možnosťou je inštalovať naprieč hlavnou stenou kúpeľne peknú skrinku z dreva, skla, mramoru, výber je už len na vašom vkuse, a v nej mať vsadené dve umývadlá. Na prvý pohľad to bude len skrinka v kúpeľni, ku ktorej keď pristúpite, uvidíte, že si dokážete umyť ruky aj dvaja. Takéto zakamuflovanie sanity sa hodí napríklad do menších kúpeľni, kde by sa dve umývadlá tvárili príliš natlačene.

V GALÉRII uvidíte, aké sú dve umývadlá nesmierne štýlové. Vo VIDEU sa zase naučíte, ako postupovať pri výbere umývadla!

autor:  Marcos
1.7. 2019 13:36
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44