15.5. 2023 12:00

NA NÁVŠTEVE: Rodinný dom nielen s odvážnymi farbami, ale aj krásnou terasou!

15.5. 12:00

NA NÁVŠTEVE: Rodinný dom nielen s odvážnymi farbami, ale aj krásnou terasou!

Foto: Robo Hubač

Dom, ktorý sme navštívili nás prekvapil svojou originalitou a odvahou majiteľky, ktorá ho zariaďovala „online“. Nábytok, textílie či farby prvýkrát videla až keď jej ich doviezli kuriéri pred dom.

Keď sa Judita a Daniel rozhodli pre spoločné bývanie, začali hľadať rodinný dom s 5 izbami. Kvôli peknej lokalite sa im zapáčila novostavba v stave holodomu, ktorá mala o izbu menej. Jej dispozičné riešenie sa už nedalo meniť, budúci majitelia sa však vynašli vynašli - chýbajúcu izbu prestavali z garáže.

Odvaha im nechýbala

„Dom sme začali zariaďovať v čase keď boli kvôli korone pozatvárané všetky obchody. Neostalo nám nič iné, ako nábytok vyberať cez internet,“ začala nám domáca pani opisovať situáciu, v ktorej sa pred 3 rokmi ocitli a pokračovala: „Páči sa nám moderný štýl a tak som inšpirácie hľadala na pintereste. Až teraz si uvedomujem, akú som mala odvahu zariaďovať celý dom bez toho, aby som jednotlivé kusy nábytku a všetko ostatné videla na vlastné oči. Našťastie, až na menšie chybičky, ktoré postupne naprávam, všetko dopadlo dobre.“

Majiteľka domu Judita zariaďovala celý dom
Majiteľka domu Judita zariaďovala celý dom "online." V tom čase boli totiž všetky obchody pozatvárané.
Zdroj: Robo Hubač
autor:  Daniela Mýtna
15.5. 2023 12:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy