10.10. 2020 15:00

Odkladací stolík v kúpeľni: Náramne praktická vec aj pre vás

10.10. 15:00

Odkladací stolík v kúpeľni: Náramne praktická vec aj pre vás

Foto: archív

Modernú kúpeľňu nepredstavujú len dizajnové obkladačky či sanita. Definujú ju tiež rôzne pomôcky, ktoré zvyšujú užívateľský komfort. Jednou z nich je odkladací stolík, ktorý v nej dotvára útulnú atmosféru.

Miesto navšetko

Pýtate sa, na čo je komu v kúpeľni stolík? Ak považujete kúpeľňu za miesto relaxu a radi v nej trávite čas kúpeľom alebo pri domácom skrášľovaní, určite sa vám zíde. Stolík poslúži na odloženie šampónu, uteráka, časopisy, knihy či pohár vína. No tiež slúži ako dekoratívny prvok po boku solitérnej i vstavanej vane alebo miesto, z ktorého môžete dohliadať na svoje deti pri kúpaní.

Malý, ale šikovný

Odkladací stolík sa zmestí do každej kúpeľne. Jeho ambíciou nie sú veľkorysé rozmery ani zabratie veľkého priestoru. Jeho úlohou je „len" poskytnúť odkladací priestor v blízkosti vane a zvýšiť pôžitok z kúpeľa. Môžete na neho uložiť potrebné kozmetické pomôcky, milú dekoráciu či živý kvet.

Odkladací stolík sa zmestí do každej kúpeľne.
Odkladací stolík sa zmestí do každej kúpeľne.
Zdroj: archív

Okrúhly i hranatý

Hranice vzhľadu kúpeľňového stolíka nie sú presne určené. Môže mať naozaj akýkoľvek tvar i výšku - dôležité je, aby neprekážal ale ponúkal priestor na odkladanie. Vhodne zvolený typ môže poskytnúť doplnkové úložné priestory, ktorých v kúpeľni nikdy nie je dosť a v prípade potreby poslúžiť dokonca ako schodík alebo stolička. Ak je miesta v kúpeľni viac, stolíky môžu byť aj dva. Siahnuť môžete aj po mobilnej verzii s kolieskami.

Zdroj: radomír
10.10. 2020 15:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44