2.8. 2022 11:00

Odborník radí: Viete, ako si najšikovnejšie vychladiť bývanie?

2.8. 11:00

Odborník radí: Viete, ako si najšikovnejšie vychladiť bývanie?

×

V lete nás teší slnečné počasie, ale často so sebou prináša aj vysoké teploty. V domácnostiach či pracovných priestoroch sa teploty šplhajú vyššie, ako naše telo potrebuje, a tak je na mieste ochladenie vzduchu. Ako na to? Spýtali sme sa odborníka.

Do štúdia sme pozvali Juraja Reckého, odborníka na zariadenia, ktoré dokážu efektívne pracovať so vzduchom v miestnosti. Vysvetlil rozdiel medzi ventilátorom a ochladzovačom vzduchu, nezabudol na mobilnú klímu, ktorú si poľahky a za dostupné financie môžete zakomponovať do interiéru.

Skyscraper Ice Smart 4 v 1 Ochladzovač vzduchu a Ventilátor
Skyscraper Ice Smart 4 v 1 Ochladzovač vzduchu a Ventilátor
Zdroj: Klarstein

Okrem toho, že zariadenia chladiaceho typu efektívne znižujú teplotu v miestnosti a robia tak letné horúčavy v uzavretých interiéroch znesiteľnejšie, napomáhajú aj čisteniu vzduchu. Túto funkciu oceníme aj v zime, a tak sa z ochladzovačov i klimatizácií Klarstein stávajú celoroční pomocníci do zdravšej domácnosti.

Vo videu sa dozviete aj o ďalších výhodách, ako je napr. nočný režim, smart funkcie či dizajnový vzhľad. Nechajte si poradiť od odborníka, do čoho investovať a ako sa mať v lete, ale aj v zime doma príjemnejšie.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
2.8. 2022 11:00
Diskusia ()
Zdieľať článok