17.10. 2022 10:00

Za nové spotrebiče od Samsung zaplatíte o 800 € menej

17.10. 2022 10:00

Za nové spotrebiče od Samsung zaplatíte o 800 € menej

Foto: Samsung

Chystáte sa prerábať byt alebo ste si kúpili nový? Určite ho budete chcieť vybaviť novými, energeticky úspornými spotrebičmi s pekným dizajnom. S inteligentnými Samsung Bespoke spotrebičmi môžete ušetriť nielen na ich nízkej spotrebe, ale aj pri kúpe. Za jeden nákup môžete dostať späť až 800 €!

V ponuke sú spotrebiče bez ktorých sa nezaobíde žiadna domácnosť – chladničky, rúry, práčky, sušičky a vysávače. Bonus môžete získať na každý produkt zaradený do akcie Bespoke Home, a navyše, pri kúpe 3 rozdielnych spotrebičov na vás čaká ešte aj dodatočný bonus. Celkovo tak môžete dostať späť až 800 eur za jeden nákup. Celý postup a ponuku produktov zaradených do akcie nájdete na stránke samsung.sk.

Ako získať bonus

  • od 26.9. - 13.11.2022 nakúpte 1 až 3 z vybraných modelov chladničiek, práčok, sušičiek, rúr a vysávačov
  • do 14 dní od zaplatenia sa zaregistrujete na webových stránkach samsung.sk
  • na stránku nahráte kópiu účtenky a fotografiu výrobných štítkov

Podľa vlastného vkusu

Vďaka Samsung Bespoke spotrebičom môžete zmeniť vzhľad svojej domácnosti spôsobom, o ktorom by ste pri bežných spotrebičoch mohli iba snívať. Dizajn jednotlivých výrobkov si totiž môžete upraviť podľa svojho vkusu - môžete si vybrať povrchovú úpravu, farbu alebo ich kombináciu na predných paneloch a prispôsobiť ich podobu vlastným potrebám.

Viac úspor i zábavy

Nové modely však zďaleka neočaria iba svojím dizajnom. Za pozornosť v tejto dobe rozhodne stojí fakt, že patria do energetickej triedy A+, takže sú maximálne úsporné a k slovu prišla aj umelá inteligencia, ktorá ponúka najmodernejšie funkcie, vďaka ktorým je práca s nimi jednoduchšia a zábavnejšia.

Dizajn jednotlivých výrobkov si totiž môžete upraviť podľa svojho vkusu.
Dizajn jednotlivých výrobkov si totiž môžete upraviť podľa svojho vkusu.
Zdroj: Samsung

Bespoke chladničky

S Bespoke chladničkami v energetickej triede A ušetríte ročne až 57 % nákladov za elektrickú energiu oproti základným chladničkám triedy E. Ich výhodou je aj to, že technológia SpaceMax totiž umožňuje pri zachovaní štandardnej hĺbky uskladniť do chladničky viac jedla ako bežné chladničky. Riešenie Twin Cooling Plus optimalizuje teplotu a vlhkosť v chladničke aj mrazničke pomocou nezávislých výparníkov a ventilátorov, takže vaše potraviny sa uchovávajú v tých najlepších podmienkach a chránia ich prirodzenú chuť tým, že zabraňujú miešaniu rôznych pachov.

Zabudovateľné a kompaktné rúry Bespoke

Patria do energetickej triedy A+, takže opäť šetria náklady za elektrickú energiu. Zároveň môžete využiť ich režim Eco convection, ktorý spotrebuje menej energie a navyše poskytuje komfort v podobe flexibilného priestoru celej rúry s kapacitou 76 litrov. Rovnomerné pečenie zabezpečí para AirSousVide. Využitím funkcie Dual Cook Steam, ktorá umožňuje pečenie súčasne s oddelene nastavenými parametrami, sa používatelia môžu tešiť aj na zdravé varenie v pare. Navyše, rúru môžete ovládať a kontrolovať aj na diaľku prostredníctvom aplikácie SmartThings. ktorá prináša do kuchyne viac zábavy.

Bespoke práčky a sušičky.
Bespoke práčky a sušičky.
Zdroj: Samsung

Bespoke práčky a sušičky

Aj pri Bespoke práčkach a sušičkách platí, že patria k najúspornejším na trhu. Funkcia Quick Drive zvládne vyprať obvyklú dávku bielizne len za 39 minút a AI EcoBubble premení prací prášok na bubliny, ktoré rýchlejšie prenikajú cez látku a zaisťujú až o 24 % účinnejšiu likvidáciu všetkých nečistôt aj pri nastavenej nízkej teplote. Pračky a sušičky majú pri zachovaní štandardnej hĺbky obrovskú kapacitu - vmestí sa do nich až 11 kg bielizne, čo sa určite bude hodiť vo veľkých rodinách.

Vysávač Bespoke Jet Pet
Vysávač Bespoke Jet Pet
Zdroj: Samsung

Jet Pet tyčový vysávač či robotický Jet Bot AI+

Vysávač Bespoke Jet Pet s All-in-One Clean Station sám hygienicky vyprázdni vysýpaciu stanicu vďaka technológii Air Pulse a filtrácii s účinnosťou 99,999 %. Zároveň sa sám automaticky nabije. Jeho ľahká konštrukcia a silný motor vám umožnia každodenné upratovanie bez námahy, a keďže vyzerá ako dizajnový doplnok, neurobí vám hanbu ani keď ostane kdekoľvek v interiéri.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
17.10. 2022 10:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy