28.11. 2013 17:49

Nové a moderné! Pekné Bývanie na webe ako ho nepoznáte

28.11. 2013 17:49

Nové a moderné! Pekné Bývanie na webe ako ho nepoznáte

Foto: Pluska.sk

Aj vy radi zariaďujete, rekonštruujete či prerábate? A čo poviete na rekonštrukciu našej internetovej stránky? Veríme, že sa vám bude páčiť a budete sa „u nás“ cítiť dobre a nové stránky budete často navštevovať.

Nová verzia stránky ipeknebyvanie.sk je postavená na modernom dlaždicovom dizajne, ktorý zdôrazňuje bohatý obrazový materiál ku každému článku. Veríme, že pre vás vytvorí pohodlnejší prístup k článkom a fotografiám pre inšpiráciu, a zároveň uľahčí vašu orientáciu už v známych rubrikách. Okrem textu tak budete mať možnosť vychutnať si a poprezerať naozaj bohaté fotogalérie plné nápaditých inšpirácií, užitočných pri rekonštrukcii alebo pri zariaďovaní svojho bytu.

Pekné Bývanie a jeho internetová stránka ipeknebyvanie.sk na internete prináša nepreberné množstvo tipov, návodov a ukážok, ako si skrášliť bývanie, na stránke nájdete aj pracovné návody a tipy na interiérové alebo exteriérové doplnky. Najviac obrazových inšpirácií prináša najmä špecializovaná foto-rubrika Inšpirujte sa.

Ale modernejší dizajn nie je všetko. Okrem článkov s novou grafikou na našej stránke nájdete aj úplne novú rubriku venovanú výhradne pre vás, našich čitateľov - VAŠE HNIEZDOČKO. Ak ste naozaj nadšeným fanúšikom pekného bývania a s chuťou zariaďujete a rekonštruujete, bola by škoda nepochváliť sa svojím vlastným bývaním. Stačí, ak vyplníte formulár a pripojíte fotografie vášho domu či bytu. Už teraz sa na ne tešíme!

Úpravami prešla aj grafická podoba samotného textu. Ten je prispôsobený tak, aby sa vám ľahšie čítali aj dlhšie články. Okrem toho si v pravom stĺpci môžete objednať predplatné nášho tlačeného mesačníka. Zmenami prešlo aj vyhľadávanie, vďaka čomu získavate bezproblémový prístup k archívnym materiálom. Atraktívny dizajn dopĺňajú aj nové praktické funkcie – jedným kliknutím na tlačidlo Ďalšie články si budete môcť na titulke webu dopĺňať výpis článkov o ďalšie zaujímavé tipy.

Nezabudnite tiež, že články môžete zdieľať na Facebooku a ak ste prihlásení, zapojiť sa aj do diskusie!

Napíšte nám, ako sa vám páči nový vizuál stránky, vašim reakciám sa potešíme!

autor:  ipeknebyvanie.sk
28.11. 2013 17:49
Diskusia  ()
Diskusia
44