24.6. 2020 18:00

Nemoderný interiér: 5 vecí v domácnosti, ktorých sa už treba zbaviť!

24.6. 18:00

Nemoderný interiér: 5 vecí v domácnosti, ktorých sa už treba zbaviť!

Nemusíte mať domácnosť podľa najhorúcejších trendov - rovnako, ako si každým rokom nekupujete najnovšie auto, kabát alebo kuchynskú linku. Našli sme však 5 interiérových riešení, ktoré sa tak skoro nevrátia. Je na čase poslať ich do zaslúženého dôchodku.

Obrazové triptychy

A celkovo obrazové skladačky, v ktorých sa jeden motív rozložil na viacero symetrických samostatných dielov. Ak chcete čosi skladať, zahrajte sa s deťmi, prípadne si kúpte pekné puzzle. Na stenu už tento gýč z obchodnej siete nepatrí.

Namiesto toho: Ak hľadáte niečo pekné na stenu, letia hlavne motívy kvetov - napríklad staré školské plagáty, obrázky akoby vytrhnuté z botanického atlasu, veľkoformátové makramé alebo plagáty s abstraktnými tvarmi a zaujímavými farbami.

Nemoderný interiér: 5 vecí v domácnosti, ktorých sa už treba zbaviť!

Priveľa obkladu

Kedysi sa obklady v kúpeľni ťahali od podlahy až po strop. V súčasnosti je v móde presne opačný trend - dajte obklady len tam, kde je to naozaj, naozaj nutné. Môže za tým byť aj fakt, že ponuka krásnych (no nie lacných) obkladov je veľmi lákavá, a tak si chceme dopriať možno menej, zato lepšiu kvalitu a krajší dizajn.

Namiesto toho: V kúpeľni môže tradičné keramické obklady nahradiť napríklad umývateľná farba. V kuchyni je ponuka široká - zásteny môžu byť zo skla, z kovu, z plastu...

Zdroj: nonka zdroj foto: shutterstock via pekné bývanie
24.6. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44