22.9. 2022 19:00

Nefalšovaný vidiek: Čaro tohto bývania vás opantá...

22.9. 2022 19:00

Nefalšovaný vidiek: Čaro tohto bývania vás opantá...

Foto: https://www.instagram.com/p/CUe6X-yoiki/

Ako zo starého filmu... Tak nejako by sa dal opísať životný štýl švédskej rodiny s dvomi deťmi. Ich domov je odrazom lásky k vidieku, ktorý je u nich cítiť na každom kroku.

Dom z roku 1880 je dedičstvom. Bývali tu Mariini predkovia a teraz tu žije ona. Ako ukazuje na svojom profile @mariasinredning, prerobili ho doslova od podlahy, no kým niekto by išiel modernejším štýlom, oni sa rozhodli pre ten vidiecky.

Ako milovníčka DIY projektov, remesiel či šitia vytvorila okolo seba nevídanú atmosféru. "Vynovili sme všetky drevené podlahy a všetky izby sme vymaľovali alebo vytapetovali. V starej obývačke sme sami postavili kuchyňu, do budúcna plánujeme v starej kuchyni vybudovať novú práčovňu a kúpeľňu."

Práve kuchyňa bola jedným z najväčších projektov a hoci vyzerá staro a tradične, je súčasnou prácou domácich. Predošlý štýl ich domu sa viac prikláňal k historickej elegancii (vidieť ho môžete, keď sa na fotografii nižšie posuniete šípkou doprava), dnes je vyslovene vidiecky.

"Dom po babičkiných rodičoch rekonštruujeme a tvoríme náš domov," napísala Maria. Drží sa jemných vzorov, prírodných odtieňov a práce s textíliami. Tie sú silnou súčasťou jej dekorovania a dotvárajú potrebné útulno. Pozrite si detaily tohto bývania v GALÉRII >>>

autor:  Gabi
22.9. 2022 19:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy