18.6. 2022 18:00

Nečakaná zmena! William a Kate sa sťahujú z Londýna. Kde budú bývať?

18.6. 2022 18:00

Nečakaná zmena! William a Kate sa sťahujú z Londýna. Kde budú bývať?

Foto: Getty Images

Kráľovský pár William a Kate sa spolu so svojimi tromi deťmi budú už toto leto sťahovať. Odchádzajú z apartmánu, ktorý majú v Kensingtonskom paláci a vybrali si niečo radikálne odlišné.

Vojvoda a vojvodkyňa z Cambridgea sa oproti ich aktuálnemu domovu rozhodli pre omnoho skromnejšie podmienky. Ako píše Pluska.sk, žiť budú vo vidieckom dome Adelaide na Windsor Estate, ktorá je kúsok od Kaplnky svätého Juraja a hradu Windsor. William a Kate urobili toto zásadné rozhodnutie, aby mohli byť bližšie ku kráľovnej Alžbete, ktorá našla svoje útočisko práve na hrade Windsor.

Zdroj blízky rodine prezradil denníku The Sun, že svetoznámi manželia boli neústupní. Nechceli nič nápadné ani nič, čo by potrebovalo renováciu, aby to nebolo záťažou pre daňových poplatníkov. Túžia po tom, aby ich deti mali vidiecku výchovu, a tiež chcú byť bližšie k rodičom vojvodkyne Michaelovi a Carole Middletonovým, ktorí pri výchove zohrávajú dôležitú úlohu.

Kensingtonský palác
Zdroj: Mike Hewitt

Nehnuteľnosť, kam smerujú, bola postavená v roku 1831. Nachádza sa na 655-akrovom kráľovskom pozemku: "Je to štvorizbový dom a viac nepotrebujú, keďže nemajú žiadny personál. Nemali iné požiadavky ako príjemný rodinný dom v blízkosti škôl a kráľovnej,“ doplnil zdroj.

Nový dom Williama a Kate uvidíte v galérii >>>

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
18.6. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok