21.6. 2022 20:00

Nebojte sa investícií do bývania! Útulný domov prináša pozitívne zmeny do života

21.6. 20:00

Nebojte sa investícií do bývania! Útulný domov prináša pozitívne zmeny do života

Foto: Shutterstock

Mať vlastnú strechu nad hlavou je nielen základnou životnou istotou, ale aj jednou z najdôležitejších podmienok pre spokojný život. Ak vám ku šťastiu chýba už iba vlastné bývanie, alebo chcete vylepšiť a zrekonštruovať to svoje súčasné, riešenie môže ponúknuť výhodný hypoúver.

Náš každodenný život do veľkej miery ovplyvňuje vlastné bývanie. Je prirodzené, že si chceme vytvoriť domov podľa svojich predstáv. Ak plánujete kúpu nehnuteľnosti, ale nemáte dostatok financií, v banke ešte stále získate hypotéku s výhodným úrokom.

Nový dych do domácnosti prinesú aj drobné zmeny

Vlastné bývanie už máte, ale necítite sa v ňom spokojne?  Vylepšite ho a pretvorte si ho podľa svojich predstáv. Pokiaľ nechcete robiť zásadné stavebné úpravy, pracujte s tým, čo máte k dispozícii.  Občas stačí pár jednoduchých trikov. Čistý, uprataný byt nezaprataný zbytočnými predmetmi, presvetlené miestnosti s vhodnými farbami, dostatok svetla a zelene či svieža vôňa dokážu navodiť príjemnú atmosféru. 

Výhodný hypoúver pomôže vášmu bývaniu.
Výhodný hypoúver pomôže vášmu bývaniu.
Zdroj: Shutterstock

Financie na rekonštrukciu získate aj z pohodlia domova

V niektorých prípadoch stačí len trochu snahy a fantázie. Sú však situácie, keď maličkosti nestačia a vyžaduje si to väčšie investície. Rekonštrukciu svojej nehnuteľnosti ľahšie zvládnete s modernou pôžičkou alebo spotrebným úverom. Väčšina bánk poskytuje vybavenie úveru do 10 000 eur z pohodlia domova cez internet.

Skĺbenie náročného pracovného života s tým rodinným je dnes základom spokojnej a harmonickej existencie. Niet pochýb o tom, že priestor, ktorý nás obklopuje, ovplyvňuje naše zdravie, pocity a činnosti. Útulný domov vám môže priniesť len pozitívne zmeny do života. Zaslúži si preto, aby sme mu venovali dostatočnú pozornosť. 

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
21.6. 2022 20:00
Diskusia ()
Zdieľať článok