5.7. 2022 18:00

Nápady do otvorenej obývačky, ktoré musíte určite skúsiť

5.7. 18:00

Nápady do otvorenej obývačky, ktoré musíte určite skúsiť

Foto: ROBO HUBAČ

Otvorená obývačka je skvelá vec, ak ju viete zladiť so zvyškom interiéru a ak je síce otvorená, ale nie je to len prázdna hala bez emócií. Dodajte veľkolepému priestoru šmrnc, energiu a vizáž skutočnej krásky. Pretože pár dobrých rád určite stojí za vyskúšanie.

Sklenené dvere

Sú aj nie sú predelom v priestore. Štýlová tmavá obývacia izba môže viesť cez sklenené dvere priamo do rozľahlej otvorenej kuchyne a jedálenského kúta. Použitie skla namiesto tvrdých materiálov v interiérovom dizajne spôsobuje, že steny zmiznú  a zároveň vám umožní využiť obývaciu izbu pre intímnejšie chvíle. Keď je potrebný nejaký priestor na súkromie.

Nenásilné vymedzenie zón

Otvorenie obývacej izby a jedálenského kúta je skvelé na zrod veľkorysejšieho priestoru, ideálneho pre rušný rodinný život. Ale stiera hranice, pokiaľ ide o vymedzenie životného štýlu. Práve takéto hranice vie načrtnúť správne zladenie farby. Jednoduché efekty farby na architektonických detailoch, ako sú výrazne farebné zárubne a oblúky, pomáhajú nenásilne vyznačiť rôzne zóny v rámci otvoreného priestoru. Vytvorenie zón vo väčšom priestore pomáha dať pocit zmyslu pre obývaciu izbu a pre jedáleň alebo detskú izbu. Tento impozantný spôsob rozdelenia obytného priestoru nepotláča cieľ jeho otvorenia a dáva len väčší dôraz tomu, ako priestor využívate.

autor:  Marcos
5.7. 2022 18:00
Diskusia ()
Zdieľať článok

Podobné témy