5.6. 2020 18:00

Najkrajšie chalupy na Slovensku, kde môžete stráviť bezpečnú dovolenku

5.6. 18:00

Najkrajšie chalupy na Slovensku, kde môžete stráviť bezpečnú dovolenku

Foto: archív autora

Dnes už nemusíte chodiť do zahraničia, aby ste si vychutnali atmosféru dobrého ubytovacieho zariadenia. Našli sme pre vás rozprávkové chaty a chalupy na miestach, kam chodí menej ľudí a kde nemusíte mať strach z prípadného nakazenia koronavírusom.

I keď najnavštevovanejšími časťami Slovenska sú Liptov a Tatry, aj tu sa nájdu miesta, kde sa budete cítiť ako na vlastnej chate, a navyše, majitelia pre vás urobia prvé i posledné. Skrátka, budete mať súkromie a pritom komfort viachviezdičkového hotela. A čo je najdôležitejšie, pobyt pri plnom obsadení apartmánu či chatky je cenovo dostupný pre každého.

Rozprávková dedinka

Liptovský dvor patrí k najčarovnejším miestam na Slovensku.
Liptovský dvor patrí k najčarovnejším miestam na Slovensku.
Zdroj: archív autora

Iba 1% hotelov na celom svete získa od medzinárodnej spoločnosti TripAdvisor ocenenie Traveler´s Choice Awards. A predstavte si, na Slovensku k nim patrí Hotel **** Liptovský dvor, ktorý ho dokonca dostal  päťkrát po sebe!  Do vlastnej chatky prejdete cez mostík a v chalúpke na vás dýchne neskutočná pohoda. Kozub v obývačke, v podkroví útulné spálne... Ak nechcete, nemusíte vystrčiť z chytky ani nos, donesú vám aj jedlo, ale kto chce, môže využiť termál, bicykle, tenis, volejbal a neďaleko je aj MiniSlovensko so známymi objektami Slovenska a železničkou.

autor:  Daniela
5.6. 2020 18:00
Diskusia  ()
Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44