13.1. 2020 12:00

Moderne a útulne: TAKTO býva obľúbené znamenie. Uhádnete, ktoré?

13.1. 12:00

Moderne a útulne: TAKTO býva obľúbené znamenie. Uhádnete, ktoré?

Foto: asbe, getty images

Moderné a hlavne útulné bývanie je trendom súčasnosti, preto nečudo, že sa mnohí z nás snažia zariadiť si týmto spôsobom svoje milované „hniezdočko“. Pre dámy jedného znamenia zverokruhu to však platí obzvlášť. Dokážu ho vykúzliť akoby mávnutím čarovného prútika. Viete, o ktoré znamenie ide?

Ich domácnosť na vás vždy bude pôsobiť pokojne, usporiadane a priateľsky. Dámy v znamení Býka totiž vyznávajú vo svojom živote práve tieto atribúty. Vôbec sa im nečudujeme, veď všetci Býci, ženy nevynímajúc, majú praktické, vyrovnané a pokojné povahy. To sa vždy odráža aj v ich okolí.

Ružová v interiéroch vôbec nemusí pôsobiť gýčovo.
Ružová v interiéroch vôbec nemusí pôsobiť gýčovo.
Zdroj: CreativaStudio, getty images

Keď sa snúbi retro s aktuálnymi trendmi

Znie to zvláštne? Ani omylom. Ženy narodené v znamení Býka majú totiž v krvi perfektný cit pre kombináciu moderných trendov v bývaní a retro kúskov nábytku či doplnkov. Najlepšie sa cítia, ak sa im podarí zakomponovať aj štipku luxusu – a ten vôbec nemusí byť okázalý!

Domácnosť musí mať svoj poriadok

Nie, nehovoríme len o upratanej domácnosti, ktorá sa leskne čistotou. Aby uspokojila náročného Býka, musí hlavne fungovať. Predstavuje totiž zázemie ako žiadne iné, a preto toto znamenie investuje mnoho času a úsilia do ideálneho zariadenia a organizácie všetkého, čo sa medzi ich štyrmi stenami deje.

Žltú farbu možno vkusne zakomponovať napríklad do kuchyne.
Žltú farbu možno vkusne zakomponovať napríklad do kuchyne.
Zdroj: nurulanga, getty images

Pre tú správnu náladu

Typickými farbami, ktoré dodajú energiu i tú správnu náladu sú sýta žltá a ružová. Pozor, nie gýčová, ani príliš krikľavá. Obe farby v správnej kombinácii, dokonca aj na väčších plochách, zaujmú a nabijú energiou bez toho, aby obyvateľov presýtili. Po týchto intenzívnych farbách možno siahnuť vo všetkých miestnostiach, kde sme aktívni, čiže v kuchyni, obývačke ale hoci aj v kúpeľni. Pokračovanie na 2. strane.

Inšpirujte sa v našej galérii, ako by mal bývať správny Býk.

autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
13.1. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44