21.9. 2020 9:00

Miriam Kalisová sa nezdá! Jej nápadom si môžete aj vy skrášliť byt

21.9. 9:00

Miriam Kalisová sa nezdá! Jej nápadom si môžete aj vy skrášliť byt

Foto: instagram

Gýč alebo dobrý nápad? Podľa nás sa to Miriam Kalisovej podarilo na jednotku. Na stenu si namaľovala rozprávkový strom, ktorý skrášľuje jej spálňu.

Kreativita jej nechýba

Moderátorka Miriam Kalisová si od začiatku, odkedy začala sama bývať, vždy skrášľovala a vylepšovala svoje bývanie. Nakoľko je veľmi kreatívna, jej nápady nemajú konca. Nielenže spolu s partnerom vlastnoručne obložili stenu a do stredu nalepili svoj spoločný obraz, ale sama maľovala aj steny, vymyslela si uloženie nábytku, použila odvážne farby a navyše, byt skrášľuje svojimi obrazmi.

Má talent

Schopnosť maľovať v sebe objavila keď prežívala ťažké chvíle.  Je samouk, ale mnohí priatelia a rodina jej potvrdili, že má talent. A ona maľovanie miluje a často maľuje aj so svojou dcérou. "Nikdy nevieme, čo to bude," priznáva sa moderátorka, ktorá maľuje obrazy postupne a často ich má rozmaľovaných viacero. Pokračuje v tom, na ktorý má práve chuť.

Momentálne vyrába aj orgovánový olej.
Momentálne vyrába aj orgovánový olej.
Zdroj: Instagram Miriam Kalisová

Toto sama vymyslela

Okrem maľovania na plátno sa pustila aj do maľovania obrazov na stenu. Vo svojej spálni namaľovala  za posteľou veľký strom s kvetmi, listami a tancujúcimi vílami a nakoniec ho ozvláštnila svetielkami, ktoré večer vytvárajú očarujúcu atmosféru. Viac uvidíte v galérii.

autor:  Daniela
21.9. 2020 9:00
Diskusia  ()
Diskusia
44