11.8. 2020 12:00

Minimalistický štýl je moderný a interiéru pristane. Aké sú jeho (ne)výhody?

11.8. 12:00

Minimalistický štýl je moderný a interiéru pristane. Aké sú jeho (ne)výhody?

Foto: 6sqft.com

Nebaví vás stále upratovať? Stavte na minimalistický štýl zariadenia a uvidíte, že udržať v ňom poriadok je oveľa jednoduchšie. Vďaka striedmemu zariadeniu, svetlým farbám a minimu doplnkov pôsobí vzdušne a prehľadne. Je elegantný a nadčasový a bude sa vám páčiť aj po rokoch.

Minimálna námaha, maximálny efekt

Minimalistický štýl presne zodpovedá potrebám uponáhľaného človeka dnešnej doby. Žije aktívnym životom, svoj čas chce využívať efektívne. Po náročnom dni potrebuje načerpať sily a relaxovať, netráviť hodiny upratovaním. Minimum nábytku s jednoduchými tvarmi a geometrickými líniami priestor nepohltí a nastolí harmóniu a poriadok. Ideu podporia kvalitné materiály a striedma farebnosť.

Jednoduchý nie je nudný

Nábytok je maximálne funkčný, variabilný, čím spĺňa predpoklad nadčasovosti. V minimalistickom interiéri sa však uplatnia aj dizajnérske a extravagantné kúsky, ktoré mu pridajú na atraktivite. Priestor s menším počtom nábytku pôsobí vzdušne a čisto a jeho výhodou je, že ho môžete ľubovoľne presúvať a obmieňať tak vizuál interiéru. Uzavreté skrinky kombinujte s presklenými a tiež regálmi a policami.

autor:  Radomir
11.8. 2020 12:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44