6.2. 2020 0:00

Malý byt? Vďaka TOMUTO miestu sa vám do neho zmestí, čo len chcete

6.2. 0:00

Malý byt? Vďaka TOMUTO miestu sa vám do neho zmestí, čo len chcete

Malý byt nás štve počas celého roka. Nezmestia sa nám tam predsa všetky dekorácie. Tak, ako si poradiť?

Pri zimnej výzdobe interiéru venujeme najväčšiu pozornosť stolu, okoliu dverí a okien alebo zábradliu. Nezabúdajte však ani na steny, ktoré zaberajú podstatnú časť interiéru a zaslúžia si pozornosť. Na ich skrášlenie môžete použiť rôzne dekorácie, dokonca si mnohé dokážete vyrobiť sami. Hlavnou výhodou stenových dekorácií je, že zaberajú minimum miesta a ich efekt je úžasný.

Veselé nápisy a písmenká

V jednoduchosti je krása. Slávnostnú atmosféru môžete navodiť pomocou vianočného nápisu. Môže sa skladať z jednotlivých písmen, ktoré vyrežete z dreva či z kartónu, alebo ho priamo napíšte na stenu.

Improvizovaný vianočný strom

Stromček na stene vydrží dlho, neopadáva a nezaberá miesto. Je ideálny na skrášlenie centrálnej steny aj ako alternatíva do malých bytov. Podoby stromčeka sú rôzne, na jeho vytvorenie stačí farba, čečina, kúsky dreva, svetelná reťaz, rolky papiera alebo vianočné ozdoby. Môžete ho mať na stene celý rok!

Malý byt? Vďaka TOMUTO miestu sa vám do neho zmestí, čo len chcete
Zdroj: christmas.365greetings.com

 

Staré rámy

Staré okenice, okenné alebo obrazové rámy ponúkajú nekonečné využitie. Vytvárajú štýlovú dekoráciu, pričom do nich stačí vložiť vhodný obrázok, kúsok čečiny, hviezdu alebo naaranžovať vianočné ozdoby. Pokračovanie na 2. strane.

V našej GALÉRII nájdete veľmi veľa nápadov na to, ako využiť stenu ako dekoračnú plochu. Do toho!

Zdroj: radomír
autor:  Redakcia Lepšie Bývanie
6.2. 2020 0:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44