14.7. 2018 13:00

Malá obývačka? Máme niekoľko tipov!

14.7. 2018 13:00

Malá obývačka? Máme niekoľko tipov!

Foto: Emilyhenderson.com

Malá veľkosť neznamená, že sa musíte nutne o niečo ukrátiť. V praxi to môže fungovať tak, že len jednoducho správne vyskladáte veci, aby všetko ladilo a bolo maximálne útulné.

Stačí pár tipov a zistíte, že môžete mať aj malú obývačku účelnejšiu a dokonca aj pôsobivejšiu ako „veľké letisko".

 

Závesné kreslo

Je veľmi trendy, in, super a hlavne pohodlné. Asi nie je lepší relax, ako usalašiť sa na závesnom kresle. A dokonca ešte aj ušetriť miesto. Takáto hojdačka sa dá zavesiť v rohu, využije miesto, kde by kreslo nevošlo a čo je ešte lepšie, je to optická hračka. Pretože nie je ukotvené na zemi, tak ho vaše oko nebude prakticky ani vnímať ako súčasť nábytku. Ostane pod ním prázdne miesto a tak opticky neukrojí nič z miestnosti. Je to perfektné riešenie pre všetkých, ktorí potrebujú ďalšie sedenie, ale obmedzuje ich veľkosť. Zaveste si ho.

Malá obývačka? Máme niekoľko tipov!
Zdroj: sugarandcharm.com

Vyfarbite nabielo

Táto farba síce nie je farbou roka, nie je ani najmodernejšia, ale pravda je taká, že je univerzálna, nikdy nebude úplne nemoderná a zachráni priestor. Ak je miestnosť biela, môžete dať do nej omnoho viac nábytku aj dekorácií bez toho, aby pôsobila ubito. Je to absolútne jednoznačná voľba do malého priestoru.

Malá obývačka? Máme niekoľko tipov!
Zdroj: blommalondon.com

Svetlé závesy

Ak ich už plánujete použiť, musia byť čo najsvetlejšie. Maximálne po odtieň bielej kávy. Rovnako tak aj žalúzie. Pripadne to môžu byť aj ľahké perforované textilné rolety na reguláciu svetla, alebo bledšie farbené textílie.

Viac tipov nájdete tu

14.7. 2018 13:00
Diskusia  ()
Diskusia
44