30.3. 2020 18:00

Má 30 rokov a domy v hodnote 80 miliónov! Pozrite si nehnuteľnosti populárnej blondínky

30.3. 18:00

Má 30 rokov a domy v hodnote 80 miliónov! Pozrite si nehnuteľnosti populárnej blondínky

Foto: Charles Sykes

Je známa úspešnou hudobnou kariérou, ale aj úspešným investovaním na poli nehnuteľností. Napriek tomu, že Taylor Swift má iba 30 rokov, pochváliť sa môže naozaj neuveriteľným majetkom.

Mladučko vyzerajúca speváčka začala hudobnú kariéru už vo veku 14 rokov, kedy sa pesťahovala, aby sa mohla presadiť. Niet pochýb o tom, že sa jej to podarilo - na konte má 7 albumov, 6 veľkých koncertných turné, 5 filmových úloh a majetok v hodnote cez 380 miliónov! Tušili ste však, že veľkú časť má investovanú práve v nehnuteľnostiach? 30-ročná hviezda vlastní celú plejádu domov a vraj sa rozhliada po ďalšom.

Nashville

Miestom, v ktorom Taylor Swift prerazila, je Nashville. Žila tam od mladého veku, a tak niet divu, že kúpila nielen jednu, ale rovno dve obdivuhodné nehnuteľnosti. Jednou z nich je grécka usadlosť s veľkosťou cez 500 metrov štvorcových, ktoré skrýva klenuté stropy, podlahy s tzv. rybím vzorom či mramorové krby.  Poriadny luxus na veľkom kuse pozemku. Druhé nashvillské bývanie uvidíte v galérii.

Los Angeles

Dom mladej speváčky sa nachádza aj v Los Angeles. Tak ako väčšina celebrít, aj ona tu už vymenila zopár nehnuteľností - dve predala, no jednu si stále ponecháva. A niet sa čo čudovať.  V Beverly Hills vlastní rozľahlý dom s pozemkom, ktorý zrekonštruovala na historickú pamiatku. Práve tento dom je najdrahším v jej portfóliu - stojí okolo 30 miliónov.

Taylor Swift má v portfóliu viacero nehnuteľností. Jednou z nich je sídlo v Beverly Hills.
Taylor Swift má v portfóliu viacero nehnuteľností. Jednou z nich je sídlo v Beverly Hills.
Zdroj: Trulia

New York

Ako inak - Taylor Swift sa zdržuje aj v New Yorku, a tak si tam zaobstarala bývanie. V luxusnej budove zakúpila dva penthousy a spojila ich do jedného. Výsledkom je štedrý priestor s 10 spálňami a 10 kúpeľňami. Aby toho nebolo málo, časom dokúpila v tom istom dome penthouse číslo tri a tiež budovu vedľa. V štýlovom americkom meste tak má zatiaľ "uložených" asi 40 miliónov.

Pozrite si všetky domy Taylor Swift v galérii. Jeden lepší ako druhý... A ako tretí... A ako štvrtý...

autor:  Gabi
30.3. 2020 18:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia

Sledujte nás na instagrame

44