15.10. 2020 9:00

Kúpeľne celebrít, ktoré naozaj inšpirujú: Čo môžete odkukať aj ku vám?

15.10. 9:00

Kúpeľne celebrít, ktoré naozaj inšpirujú: Čo môžete odkukať aj ku vám?

Foto: architecturaldigest

Možno sa v nich nikdy neokúpete, ale môžete sa do nich vybrať po inšpiráciu. Celebrity majú dobrý vkus, dizajnérov a mnoho nápadov, ako si aj bežnú vaňu premeniť na luxusné wellness centrum. Poďte sa pozrieť a odkukať, čo je dobré.

John Legend a Chrissy Teigen

Táto celebritná dvojica si na kúpeľňu (hlavný obrázok hore) najala dizajnéra Dona Stewarta, ktorý priestoru dokonale vdýchol život. Moderné tmavšie odtiene s drevom vytvárajú na prvý pohľad pocit príjemného domova. Z tejto kúpeľne si môžete odniesť poznanie, že voda drevu neškodí. Ak je určené do vlhkého prostredia, je skvelým doplnkom. Stačí trochu a máte pocit, že ani nie ste v paneláku či dome, ale v exotickej krajine.

Sheryl Crow

Extravagantná speváčka, nemôže mať ani dom predsa zariadený štandardnými kachličkami. Tie čierne sú skutočne perličkou a trochu nezvyklé, ale pôsobia s noblesným leskom skutočne omračujúco dobre. Biela špárovačka dodáva kontrast a okno prirodzené svetlo. Ale všimnite si na podlahe kvalitný perzský koberec. Príjemná zmena oproti gumeným rohožiam.

Sheryl Crow
Sheryl Crow
Zdroj: architecturaldigest
autor:  Marcos
15.10. 2020 9:00
Diskusia  ()

Podobné témy

Diskusia
44